Češi vyráží na prodloužené víkendy plné relaxace stále častěji

18. srpen 2015  MediaShow.cz Pešout  Česko  2233 zobrazení  358 slov

PR. Kvůli nejisté finanční situaci spousta Čechů nakupuje dovolenou prostřednictvím slevových portálů. Stále častěji jsou upřednostňovány tuzemské destinace před zahraničními. A když už se Češi rozhodnou pro delší dovolenou v zahraničí, volí Slovensko, Rakousko, Itálii a Německo.

Sleva. Foto: archiv Slevoteka.czSleva. Foto: archiv Slevoteka.cz

Nicméně desetidenní dovolené turisté zkracují na prodloužené víkendové pobyty pro dva, neboť se dají koupit i s 60% slevou. Hitem letošního léta jsou především zařízení s wellness centry a vinařské oblasti.

Mariánské lázně a historická Praha

Odpočinek, všudypřítomný klid, čerpání nové energie – přesně tak by se daly charakterizovat relaxační pobyty. Program zpravidla zahrnuje pobyt v sauně, plavání v bazénu, odpočinek ve vířivce a celou řadu procedur a masáží. Nadstandardní péče se vám dostane v luxusních wellness hotelích v Mariánských Lázních. Celou atmosféru umocní kouzlo samotného města, přičemž můžete zavítat do místních parků a lesů.

Pakliže chcete zavítat do stověžaté Prahy, můžete si objednat jeden z místních hotelů, jejichž součástí je také wellness centrum. Ve volném čase, kdy se zrovna nebudete oddávat příjemné proceduře, můžete zhlédnout historické skvosty metropole.

Romantický víkend pro dva

Výročí svatby, den svatého Valentýna, narozeniny – to jsou hlavní příležitosti, kdy se objednávají romantické pobyty pro dva. Některé zamilované páry zpestřují svůj vztah romantickými víkendy, aniž by k tomu měli pádný důvod. V srdci Krkonoš si otevřete láhev šampaňského, zapálíte svíčky a budete si užívat přítomnost partnerky/partnera.

Prodloužené víkendy za příznivé ceny nabízí slevový portál Slevoteka.cz, kde seženete luxusní pobyty i s více než 60% slevou. Produktové portfolio portálu zahrnuje relaxační pobyty, romantické pobyty, rodinné pobyty, sportovní pobyty či pobyty pro seniory.

Komerční sdělění

-pla-Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil