Deštné v Orlických horách láká na kompletní středisko

3. říjen 2010  MediaShow.cz Pešout  Česko  3461 zobrazení  253 slov

Skicentrum Deštné v Orlických horách je kompletně vybavený areál zimních sportů. Na jeden skipas nabízí celkem pět sjezdových tratí všech různých obtížností.

Deštné v Orlických horách láká na kompletní střediskoDeštné v Orlických horách láká na kompletní středisko

I letos areál využije umělého zasněžování. To využijí vyznavači freestyle. Pro ně je zde velmi kvalitní, denně profesionálně upravovený snowpark s mnoha skoky a překážkami. Příznivci běžeckého lyžování mohou využít nástupy na více jak 60 km strojově upravovaných běžeckých tratí nebo sportovní běžecké okruhy přímo ve středisku.

Reklama

Velmi oblíbené je také večerní lyžování na sedačkové lanovce, které je v sezóně v provozu každý den od 18 hodin do 21 hodin. Osvětlená sportovní (červená) a turistická (modrá) sjezdovka o celkové délce 2,1 km tvoří jedno z nejdelších večerních lyžování v Česku.

Přímo v areálu je velmi kvalitní škola lyžování a snowboardingu s osvědčením APUL, která má k dispozici mimo jiné dva vlastní provazové vleky s dětským hřištěm. Součástí areálu je také profesionálně vybavený servis s půjčovnou veškerého vybavení. Typickými rysy Deštného jsou pohodová atmosféra a parkování přímo u sjezdovek zcela zdarma.

Areál nabízí služby jako: lyžařská a snowboardová škola, dvě půjčovny a servis vybavení, snowpark, bezplatné parkování, menší krytý bazén, půjčovna čtyřkolek, rozmanité možnosti stravování, disko, bankomat, infocentrum se směnárnou.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x