Kde hledat levné ubytování v Českých Budějovicích

5. duben 2014  MediaShow.cz Pešout  Česko  2461 zobrazení  373 slov

PR. Pokud jste se rozhodli navštívit České Budějovice kvůli pracovní cestě nebo dovolené a hledáte levné ubytování, nabízíme jeden tip. Je to pension U Rudolfa.

Penzion U Rudolfa. Foto: archiv Penzion U RudolfaPenzion U Rudolfa. Foto: archiv Penzion U Rudolfa

Být blízko centra města a zároveň zaplatit za ubytování přijatelnou částku v příjemném prostředí, tak to je možné v rodinném penzionu umístěném v klidné oblasti parku Stromovka. V blízkém okolí ubytování kromě městského centra se nachází výstaviště a Jihočeská univerzita.

Penzion České Budějovice nabízí klientům-řidičům velké privátní parkoviště a všem ostatním i klubovou saunu, což je infra a finská sauna, vířivka či masáže. K příjemnému ubytování je zajištěno WIFI připojení zadarma.

Nabídka pokojů

Penzion U Rudolfa nabízí tři pokoje (dva dvojlůžkové s přistýlkou a jeden dvojlůžkový). Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, televizorem a WIFI internetem.

Ve společných prostorách je pro všechny ubytované k dispozici klubový bar s krbem. Relaxovat lze v sauna klubu, uvolnit se ve vířivce či si prožít regenerační masáž.

Mezi další služby patří objednání snídaně k ubytování za příplatek či uzavřené stání.

Pořádání akcí

Kromě klasického ubytování České Budějovice lze v penzionu pořádat i nejrůznější akce. A to narozeninové oslavy, firemní párty, vánoční večírky, svatební afterpárty nebo večírky s kytarou.

Okolí Českých Budějovic

Penzion U Rudolfa je ideálním místem pro ubytování z mnoha důvodů. Nejen, že je blízko centra Českých Budějovic, Jihočeské univerzity i výstaviště.

V okolí Českých Budějovic je ale i mnoho dalších turistických zajímavostí a památek, proto je ubytování v jihočeské metropoli atraktivní.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil