Kohútky v Javorníkách nabízejí nádherné hřebenové túry

6. říjen 2010  MediaShow.cz Pešout  Česko  3392 zobrazení  200 slov

Překrásná krajina Moravskoslezských Beskyd obklopuje lyžařské středisko Kohútky. To je vhodné pro zdatné lyžaře i úplné začátečníky.

Kohútky v Javorníkách nabízejí nádherné hřebenové túryKohútky v Javorníkách nabízejí nádherné hřebenové túry

Lyžařské středisko na Kohútce se nachází v překrásném koutu Moravy - Javorníkách, v hraničním pásmu hor mezi Slovenskou a Českou republikou. Hřebenové túry umožňují výhled na Moravskoslezské Beskydy, Jeseníky, na Slovensku Malou a Velkou Fatru, Martineské hole a Kysuce.

Reklama

Ve středisku se nachází velké množství sjezdových tratí nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány. V případě nedostatku sněhu jsou tratě uměle zasněžovány.

Vybavení a další služby: večerní lyžování pravidelně každou sobotu 18.00 hodin do 21.00 hodin, ski servis, půjčovna lyží (snowboard, sjezdařská i běžecká výzbroj), lyžařská škola, restaurace Kohútka a Ski bufet Kuřátko,

Doprava z české strany: z Nového Hrozenkova - Vranča - výjezd řízen semaforem a obsluhou, pouze s řetězy, ale také stará cesta ze Slovenska - Horní Lideč, Střelná, Lúky - Lazy pod Mak., Kohútka, výjezd neomezeně. Řetězy s sebou.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x