Lázně Niva v Luhačovicích jsou ideální pro regeneraci zdraví

15. únor 2012  Redakce MS   Česko  2343 zobrazení  413 slov

PR. Léčebnné lázeňské pobyty jsou zdraví člověka prospěšné. Lázně Luhačovice jsou ideálním místem pro regeneraci těla i duševní odpočinek.

Lázně Niva v Luhačovicích jsou ideální pro regeneraci zdravíLázně Niva v Luhačovicích jsou ideální pro regeneraci zdraví

Lázně Luhačovice patří mezi moravskou lázeňskou špičku. Nádherné prostředí, čistý vzduch a tradice lázeňství z tohoto místa ve Zlínském kraji vytváří atraktivní lokalitu. Za odpočinkem sem míří každoročně tisíce lidí.

Lázně si může dopřát opravdu každý. Zrelaxovat tělo se totiž vyplatí. V Luhačovicích se léčí zejména nemoci oběhového ústrojí, nemoci trávícího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové, nemoci dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu.

V lázeňském domě Niva lze využít oba dva typy lázeňské péče - komplexní a příspěvková.

Léčba

Lázně Luhačovice disponují moderně vybavenými lázeňskými hotely. Niva poskytuje vodoléčebné procedury, elektroléčbu i podávání léčebných inhalací. Je vybavena pro poskytování klasických a reflexních masáží, k aplikování parafínových i slatinných zábalů.

Léčebné procedury se poskytují na základě rozpisu odborného lékaře po absolvování vstupní prohlídky. Další možností je, že ji je klient může zakoupit v rámci pobytového balíčku.

Ovšem například elektroléčba se poskytuje pouze na doporučení lékaře - specialisty. K dispozici je magnetoterapie, ultrazvuk, TENS, laser, biotronová lampa, solux či krátkovlnná diathermie.

Mezi základní léčebné procedury patří: Inhalace minerální vody, Parafínové zábaly, Slatinné zábaly, Klasická masáž, Reflexní masáž, Celotělová podvodní masáž, Perličková koupel, Přísadá koupel, Uhličitá koupel, Suché uhličité vaky, Plynové injekce, Vířivky končetin, Střídavé končetinové koupele, Léčebný tělocvik, Lávové kameny, Indická masáž hlavy.

Ubytování

V lázeňském komplexu Niva I. se nabízí několik typů ubytování. K dipozici jsou zejména dvoulůžkové pokoje s vlastním balkonem. V nabídce máme i několik třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů. Celkem je k dispozici 127 lůžek.

Vybavení pokoje je následující: koupelna se sprchovým koutem, WC, balkón s posezením, televize, telefon.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil