Levné ubytování v Praze není jenom sen

12. prosinec 2011  Redakce MS   Česko  2837 zobrazení  274 slov

PR. Levní ubytování v hlavním městě si lze poměrně lehce zajistit. A to v pěkných zařízených pokojích nejen na okraji Prahy.

Levné ubytování v Praze není jenom senLevné ubytování v Praze není jenom sen

Představte si tři ubytovny v Praze, ve kterých lze přespat i od 75 korun za noc. Ubytovna Praha je vhodná jak pro dlouhodobé, tak i pro krátkodobější ubytování skupin osob.

Pokud se tedy hledá levné ubytování v Praze, stačí kontaktovat BHL Consorting. Ta zajišťuje levné ubytování v ubytovnách a apartmánech v Praze a blízkém okolí. Ubytovny poskytují ubytování pro jednotlivce, pracovní a sportovní kolektivy i další skupiny osob. Společnost vlastní v součastnosti dvě ubytovny a několik apartmánů. Stačí se spojit a bude nabídnuta vhodná ubytovací kapacita podle požadavků.

A jaké jsou lokality levné ubytování Praha? Ubytovna Bryksova, ubytovna Mánes a ubytování v apartmánech.

Ubytovna Bryksova je blízko obchodního centra Černý Most v klidné části panelového sídliště. Je výborně dostupná hromadnou dopravou - stanice metra Černý Most i zastávky autobusů jsou vzdáleny jen několik desítek metrů chůze. Cesta dopravou do centra Prahy trvá asi 20 minut.

Další možností je si zarezervovat ubytování Praha 4 a ubytování Praha 6. V těchto pražských obvodech je například nabízeno krátkodobé a dlouhodobé ubytování za rozumné ceny ve vyhledávané lokalitě Vyšehrad v těsné blízkosti centra Prahy. Nebo dalšími žádanými lokalitami jsou Břevnov, Ruzyně a Liboc.

Komerční sděleníHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x