Liberec se chlubí luxusním hotelem s wellness centrem Pytloun

20. duben 2012  Redakce MS   Česko  2497 zobrazení  434 slov

PR. Nový luxusní hotel v centru Liberce přináší skutečnou kvalitu ubytování. Moderní čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun je navíc ideální pro pořádání kongresů a chloubou je i italská restaurace s nádherným výhledem.

Liberec se chlubí luxusním hotelem s wellness centrem PytlounLiberec se chlubí luxusním hotelem s wellness centrem Pytloun

Liberec je město sportu, kongresů a turistiky. Díky své "horské" poloze v Jizerkých horách má opravdu co nabídnout, a to po mnoha stránkách. V posledních letech se centrum krajského města modernizuje a zvyšuje se počet kulturních, sportovních či obchodních center.

Vzhledem k atraktuvnosti města a okolí otevřel svoji pobočku v samém centru Liberce čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun, který nese jméno Pytloun City Boutique Hotel. Tato nejnovější pobočka s moderním vybavením a designem, klimatizovanými pokoji a hlídaným krytým parkovištěm je ideálním místem pro ubytování či pro pořádání kongresů.

Wellness Luxury Island Spa

Hotel Liberec se navíc chlubí Luxury Island Spa – wellness centrem s venkovním slaným bazénem a venkovní finskou saunou. Vnitřní prostory centra nabízí whirlpool, tropickou solno-bylinkovou saunu a masáže. Navíc velmi příjemné je, že wellness je možné navštívit v kteroukoli denní i noční hodinu, neboť otevřeno je nepřetržitě 24 hodin denně.

Italská restaurace

Další zážitkem je hotelová terasa s atraktivním výhledem na město a Ještěd. Zejména příjemným místem je hotelová ORO restaurace. Ta disponuje barem a orientuje se zejména na italskou kuchyni. Návštěvník ocení zejména domácí těstoviny a dezerty, šťavnaté steaky a chutné saláty.

Luxusní hotelové pokoje

Kapacita hotelu je 71 lůžek, z toho je k dispozici 34 dvoulůžkových pokojů. Ty jsou navíc rozděleny do sedmi kategorií, a to od business třídy po luxusní pokoje s prosklenou stěnou na privátní terasu s venkovním posezením a výhledem na Liberec a Ještěd.

Mezi další služby tohoto luxusního hotelu v Liberci patří hlídané kryté parkoviště, vlastní nezávislá klimatizace ve všech pokojích, vlastní nezávislé topení ve všech pokojích, vířivá vana se sparkling systémem, které je součástí vybavení pokojů, scanner, fax, multifunkční tiskárna a další kancelářské služby, luxusní pokoje s privátní terasou, terasy s výhledem na Liberec a Ještěd, WiFi 100 Mb připojení zdarma v celém hotelu, čaj a káva zdarma denně v pokoji.

Komerční sdělěníHodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x