Lyžařská škola pro děti v Krkonoších

17. listopad 2014  Roman Beneš  Česko  2960 zobrazení  541 slov

PR. Blíží se zima a vaše děti se už určitě nemohou dočkat, až napadne první sníh. Aby si jej užily opravdu dosyta, vyjeďte s nimi na hory. V Krkonoších, našem nejvyšším pohoří, se letos mohou zúčastnit lyžařské školy.

Zdroj: skicentrumsafar.czZdroj: skicentrumsafar.cz

 

Naučte své děti lyžovat v příjemném ski areálu

Lyžařská škola pro děti je pořádána Skicentrem Šafář ve Skiresortu Černá hora v Janských Lázních. Tento resort nabízí ideální podmínky pro dětské i dospělé milovníky sjezdového lyžování. Disponuje tratěmi všech obtížností, takže si zde na své přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři.

Možnosti zajištění individuální a skupinové výuky

Dětská škola lyžování probíhá buď ve skupině, kdy se počet dětí pohybuje od 3 do 12, případně je možné si zajistit individuální výuku v počtu maximálně 4 dětí. Děti jsou po celou dobu školeny zkušenými instruktory, kteří nejenže perfektně ovládají techniky lyžování, ale mají také potřebný přístup k dětským žákům. Instruktoři mají specializované kurzy na výuku dětí.

Výuka probíhá ve vyhrazených prostorech. Vyzdvihnout lze příjemnou rodinnou atmosféru, kterou si pochvalují děti i rodiče. Přispívá k ní i milý personál.

Školu mohou využít také dospělí

Škola lyžování v Janských lázních probíhá po celou zimní sezonu. A mohou se jí zúčastnit nejen děti, ale také jejich rodiče. Pro ty je zde pořádána škola lyžování pro dospělé, opět ve skupinovém či individuálním provedení. Pokročilí lyžaři, kteří si chtějí prohloubit své schopnosti, mohou využít VIP výuky.

Zatímco se vaše děti učí v lyžařské škole přímo zaměřené jejich věku, vy si můžete pod dohledem instruktorů zlepšovat své dovednosti ve výuce pro pokročilé.

V areálu funguje také půjčovna

Ski centrum Šafář ve SkiResortu Černá hora – Janské Lázně nabízí kompletní servis služeb. Kromě pořádání lyžařských kurzů zde můžete využít půjčovny lyží, případně si nechat zprostředkovat ubytování v Krkonoších. Více informací naleznete na www.skicentrumsafar.cz

Lyžování není složitou záležitostí. Je ale třeba zvládnout techniku, abyste se na lyžích nezranili. Ideální je, pokud se člověk naučí lyžovat již v útlém věku. Dopřejte proto svým dětem výuku od profesionálních instruktorů. Návyky si díky tomu osvojí rychleji a hlavně bez technických chyb.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil