Lyžování na Lipně je vhodné pro rodiny s dětmi

7. říjen 2010  MediaShow.cz Pešout  Česko  2970 zobrazení  592 slov

Skiareál Lipno je moderní lyžařské středisko zaměřené na rodiny s dětmi a začátečníky či školní lyžařské kurzy. Dětské ceny skipasů jsou zde platné pro mládež až do věku 18 let.

Lyžování na Lipně je vhodné pro rodiny s dětmiLyžování na Lipně je vhodné pro rodiny s dětmi

Sedm přehledných sjezdovek o průměrné délce 1 km s nenáročným profilem jsou zárukou bezpečí a zábavy při jízdě na lyžích. Sněhovou jistotu na Lipně garantuje moderní zasněžovací systém pokrývající všechny sjezdovky.

Reklama

Pro snowboardisty je připraven modernizovaný snowpark s novými překážkami pro začátečníky i zkušené jezdce, netradiční formu zábavy lze zažít na nové snow-crossové dráze. O komfortní a rychlou přepravu na sjezdovky se starají 3 čtyřsedačkové lanovky a 3 kouzelné pojízdné koberce v dětském hřišti.

Klenotem skiareálu je nejmodernější výukové hřiště v ČR – Foxpark kapitána Lipánka využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkaře je strojově upravováno 40 km stop.

U bezplatného parkoviště přímo u lanovky naleznete: restaurace, après ski-bary, lyžařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení, skiservis a další služby. V těsné blízkosti se nachází Aquaworld, bobová dráha, animační programy, bowling, wellness, sportovní hala a na zamrzlém lipenském jezeře 11 km dlouhá upravovaná bruslařská dráha.

Skiareál Lipno je díky ubytovací kapacitě 3500 lůžek v okolí sjezdovek skvělou volbou pro rodinnou zimní dovolenou. Ubytovací zařízení nabízejí výhodné pobytové balíčky se slevou na skipas až 50% a další slevy (vstup do aqvaparku, půjčovna lyžařského vybavení, skiservis, hlídání dětí v dětském koutku)

Novinky pro sezónu 2010 - 2011

Zlevnění pobytových balíčků se skipasem: V obdobích mimo TOP sezónu obdržíte k pobytu ve vybraných ubytovacích zařízeních skipas na 3 a více dní se slevou 50% a další slevy do vodního ráje, skiservisu a půjčovny lyžařského vybavení.

Nový druh lyžařské výuky pro děti: Zábavný intenzivní kurz je nový druh výuky lyžování, při které děti zažijí spoustu legrace. Instruktor se věnuje hravou formou nanejvýš třem dětem.

Hlídání dětí v dětském koutku: Pokud si chcete na chvíli odpočinout od ratolestí , rádi se o ně postaráme v zábavném dětském koutku u vodního ráje Aquaworld Lipno.

Lipno bez bariér aneb zimní radovánky i pro handicapované: Ve Skiareálu Lipno si mohou dopřát zimních radovánek také handicapované osoby s tělesným, sluchovým, zrakovým nebo mentálním postižením.

Více zábavy pro děti ve snowparku a na snowcrossové dráze: Populární dovádění ve snowparku a na snowcrossové dráze bude ještě zábavnější díky novým překážkám, boulím a populárním houpáčkům.

Více lyžování za stejné peníze: Denní lyžování začíná již od 8.30.

Bezplatný skibus Lipno – Frymburk: Skibus zdarma přímo pod sjezdovku. Linka č. 1 Frymburk – Lipno nad Vltavou • Linka č. 2 Lipno nad Vltavou okružní. V provozu od 18. 12. 2010 do 20. 3. 2011. Skibus jezdí denně od 8.30 do 18.45 v pravidelných intervalech (ve špičkách od 30 min.)


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x