Lyžovat se dá i uprostřed Čech na Monínci

8. říjen 2010  MediaShow.cz Pešout  Česko  3038 zobrazení  246 slov

Uprostřed Čech v oblasti zvané Česká Sibiř vznikl ojedinělý projekt sportovního a rekreačního komplexu s celoročním využitím. Ten rodinnou atmosférou navazuje na stávající Relax Monínec.

Lyžovat se dá i uprostřed Čech na MonínciLyžovat se dá i uprostřed Čech na Monínci

Nové lyžařské středisko je vybaveno nejmodernější horskou technologií. Čtyřsedačková lanová dráha Pomagalski s délkou 1140 m a přepravní kapacitou 2400 os./hod obsluhuje 1200 m dlouhou červenou sjezdovku, která je v celé délce zasněžována plně automatickým systémem technického sněhu a celá osvětlena pro večerní lyžování. Tímto se řadí mezi nejdelší osvětlené sjezdové tratě v České republice.

Reklama

V horní části sjezdovky zvyšuje komfort lyžování nový dvoumístný vlek Doppelmayr s kapacitou 1200 os./hod. Stávající hotelová 170 m dlouhá sjezdovka slouží především lyžařské škole MARO a lyžařským začátečníkům. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány novou rolbou Pisten Bully 300.

V prostoru nástupu a lanovou dráhu je umístěna architektonicky zdařilá sestava objektů služeb. Nové apartmánové domy s kapacitou 60 lůžek nabízí evropský standart a doplňují tak možnost ubytování přímo na sjezdovce na 200 lůžek.

V prostorné restauraci s provozem v alpském stylu se občerstvíte a odpočinete po náročné lyžovačce. Samozřejmou součástí nových prostor je moderní půjčovna,servis, prodejna sportovních doplňků a sociální zařízení. Připraveno je i prostorné bezplatné parkoviště přímo u nástupu do areálu.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil