Nemáte vlastní auto? Zapůjčete si vozidlo

21. březen 2013  Roman Beneš  Česko  2298 zobrazení  458 slov

PR. Nemáte vlastní automobil a chcete vyrazit někam na dovolenou nebo třeba na pracovní cestu? Pak máte možnost si pronajmout vozidlo.

Pronájem vozidel je užitečnou službou, kterou ocení mnoho majitelů řidičských průkazů. V momentě, kdy nemáte k dispozici vlastní vozidlo, je právě pronájem automobilu asi tím nejlepším řešením. Vyjde levněji nežli cestování vlakem nebo autobusem, a to zvláště tehdy, jedete-li třeba na dovolenou s celou rodinou. Kromě toho máte samozřejmě v pronajatém vozidle daleko větší pohodlí nežli při cestování veřejnými dopravními prostředky.

Pronájem auta lze zajistit na den i na delší dobu

Kvalitní pronajímatelé, mezi něž se řadí například slovenská společnost citycar.sk, nabízejí pronájem vozidel za výhodných podmínek. Nejenže si jej sjednáte rychle a bez zbytečně zdlouhavého papírování, ale při přistavení je také vozidlo plně natankováno, takže můžete ihned vyrazit na cesty. Pronájem lze zařídit třeba i jen na pouhý den, ovšem více se vyplatí dlouhodobější pronájem, kdy pak denní sazba vychází na nižší částku. Z vaší peněženky tak neubude tolik peněz.

Podmínky, které musíte při pronájmu vozidla splnit

A jaké doklady jsou pro pronájem vozidel zapotřebí? Samozřejmostí je vlastnictví platného řidičského průkazu, bez něj vám firmy pronájem nemohou umožnit. Řidičák byste měli mít alespoň dva roky, což značí, že již máte s řízením motorových vozidel dostatek zkušeností. Dále je nutné předložit také občanský průkaz, případně další doklad totožnosti, tedy kupříkladu cestovní pas apod. Některé společnosti vyžadují také dosažení určitého minimálního věku, zmiňovaná společnost citycar.sk půjčuje automobily osobám starším 23 let.

S pronajatým vozidlem můžete jet opravdu kamkoliv, třeba jen do práce, nebo koupit diamantové zásnubní prsteny či potřeby do domácnosti. Nejvíce je pronájem vozidel využíván pro cesty na dovolenou v tuzemsku či zahraničí.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil