Poznejte Podještědí a okolí. Ubytování zajistí Inter hostel Liberec

2. prosinec 2013  MediaShow.cz Pešout  Česko  2329 zobrazení  436 slov

PR. Liberec a Podještědí patří mezi významné turisticky atraktivní oblastí Česka, zvláště v zimě. Díky blízkosti Jizerksých hor s Ještědu lze v oblasti lyžovat v několika skiareálech.

Interhostel v Liberci. Foto: archiv Interhostel LiberecInterhostel v Liberci. Foto: archiv Interhostel Liberec

Liberec je téměř sto tisícové město, které za poslední roky zapracovalo na atraktivnosti pro turisty. Ve vlastním městě byla vybudována obchodní centra, opravena náměstí a i nyní stále probíhá čilý stavební ruch.

V roce 2009 proběhlo na Ještědu mistrovství světa v lyžování. Na tamních skokanských můstcích se uskutečnil šampionát ve skocích na lyžích, v běžeckém areálu ve Vestci zase klasické běžkařské závody. Díky této nově vybudované sportovní infrastkutuře lze v Liberci provozovat různé zimní sporty.

Lyžování v Liberci

Proměnou prošel i lyžařský areál na Ještědu, který nabízí několik sedačkových lanovek a sjezdovek. Díky bezplatnému velkému parkovišti je možné autem přijet prakticky až pod sjezdovky.

Ten, kdo chce zavítat do okolí,může navštívit velký běžkařský a lyžařský areál v Bedřichově či zajet na Tanvaldský Špičák. Blíízko je i do krkonošského Harrachova.P

Přímo ve městě Liberci je velký volnočasový areál Babylon, který je navštěvován předeším kvůli aquacentru. Návštěvníci města mohou zavítat i do liberecké zoologické či botanické zahrady.

Ubytování v Liberci

Město nabízí i dostatek kvalitního ubytování v Liberci. Jedním z vhodných zařízení je Interhostel Liberec. Nově vybudovaný penzion v Liberci nabízí komfort, pohodlí, kvalitu a moderně řešené ubytování. To vše za velice příznivé ceny.

Poskytujeme ubytování, které zahrnuje dva základní typy pokojů: dvoupokojové jednotky s vlastním sociálním zařízením a dále pokoje apartmánového typu, které jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, lednicí a některé i vlastním kuchyňským koutem.

Penzion v Liberci je rovněž ideálním místem pro firemní akce, teambuilding nebo konferenci. Ve svém areálu poskytne k pronájmu konferenční místnost s kapacitou 40 osob.

Interhostel nabízí nízké ceny, čistotu, komfort a dobrou lokalitu.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil