Praktické designové skládací kolo usnaďnuje přepravu ve městě

16. červenec 2014  MediaShow.cz Pešout  Česko  4607 zobrazení  535 slov

PR. Jízdní kolo je dopravní prostředek, který je oblíbený a ideální volbou pro městské ulice. Díky němu lze se snadno přepravit z bodu A do bodu B. Pokud navíc dobře vypadá, je i designovým doplňkem.

Skládací kolaSkládací kola

Přesně takovým je skládací kolo Tonino Lamborghini Strada a Concetto. Jsou to praktická designová skládací kola, která usnadňují dopravu po městech. Přednosti skládacího kola je praktičnost.

Tento typ skládacího kola využívá vlastnosti normálního cyklistického kola, které majitel následně může složit na obsah kufru auta mini-coopera.

Italská značka Ferrari je jednou z nejznámějších značek na světe. Firma se ve svých počátcích zaměřovala zejména na výrobu závodních automobilů, později se   zaměření firmy přesouvalo více k luxusním vozům pro silniční použití.

Kolo Ferrari

Ovšem v současnosti se můžeme se značkou Ferrari setkávat nejen v automobilovém průmyslu, ale i v oblasti jízdních kol.

Kola Ferrari se řídí stejnou filosofií jako celá značka Ferrari a tou je důraz na kvalitní zpracování v luxusním designu.

Skládací kola Ferrari mají v nabídce kola pro dospělé i děti. Třeba dětské kolo FB2012, dále FB2612, FB2613, FB2615, FB2011, FB2611, FB2014. Každé je unikátní svým designem i jízními vlastnostim.

Zákazníky kolo nadchne především designem. Přijatelná je i cena, která se sice na první pohled může zdát vysoká, ale vzhledem ke značce je přijatelná. Je totiž obvykle pod 40 tisíc korun.

Kolo Tonino Lamborghini

Tonino Lamborghini jsou originální italská kola. Třeba typ Strada lze pořídit již pod 15 tisíc korun. Zákazník přitom dostává kvalitu, jak v designu, tak materiálu, ze kterého je skládací kolo vyrobeno.

Kromě Strady lze objednat a koupit typ Concetto, Il Primo, Respiro, Spirito, Passione, Desiderio, Icona.

Kdo má rád značku Kawasaki, kromě motorky může mít i kolo. Skládací kola Kawasaki jsou novinkou na světovém a českém trhu.

Kolo Kawasaki

Předností je rám vyrobený za slitiny Alu, díky tomu má skládací kolo nízkou váhu.  Kola jsou vybaveny přehazovacím mechanismem Schimano, a jsou vhodná nejen do městského provozu, ale i do přírody.

Díky mechanismu Folding QR je skládací kolo snadno složitelné. Tímto prvkem je zaručena dlouhá životnost skládacího mechanismu i v případě častého používání. Tato kola jsou ideální pro  pohodlný posezení i vyšším osobám. Skládací kolo Kawasaki lze složit do 10 sekund. Takovým ideálním typem je skládací kolo Kawasaki Freedom.

Komerční sděleníHodnocení

Hodnocení: 3.12 hvězdiček / Hodnoceno: 8x