Prodejce a půjčovna pro lyže a snowboard je Happy Sport

11. leden 2012  Redakce MS   Česko  2578 zobrazení  437 slov

PR. Sehnat zimní vybavení je snadné. Zvláště u specialisty na lyže a snowboard je široká nabídka a kompletní servis.

Prodejce a půjčovna pro lyže a snowboard je Happy SportProdejce a půjčovna pro lyže a snowboard je Happy Sport

Lyžařská sezona je tady, a tak to chce vyrazit na hory. Pokud nemáte potřebné zimní vybavení, je nejvyšší čas to změnit. Základem jsou určitě lyže.

Happy Sport má širokou nabídku lyžařského vybavení, které si lze vybrat a zakoupit ve třech pražských prodejnách. Samozřejmostí je i eshop. Pokud si někdo raději lyže půjčí, i to je možné. K dipsozici je totiž půjčovna lyží.

Vybírat je možné ze sortimentu, jako jsou sjezdové lyže, sjezdové boty, hole, snowboardy, snowboardové boty, běžky, běžecké boty, běžecké hole, helmy, oblečení na lyže i snowboardy, lyžařské brýle, obaly na lyže, vosky a jiné doplňky.

Vzhledem k tomu, že Happy Sport jsou specialisté na prodej lyží, v nabídce je velké množství různých značek a typů. Další výhodou půjčovny je zejména to, že lze využít zvýhodněného celeoročního půjčovného.

Celoroční půjčovna

Princip služby je následující: Od září 2011 si lze velmi přijatelné ceny vypůjčit lyžařský či snowboardový komplet, a to až do 30. září 2012.

V průběhu této doby (kromě letních měsíců, kdy jsou prodejny a půjčovny zavřené) se bezplatně provede jeden servis skluznice a hran vypůjčených lyží či snowboardu. Také je možné bezplatně vyměnit vypůjčené vybavení za jiné vybavení z nabídky půjčoven.

Servis lyží

Samozřejmostí je servis lyží a snowboardů. Servisní centrum v Modřanech je vybaveno zcela novým servisním automatem švýcarské firmy Montana, světového leadra v oboru servisních technologií. Takže o lyže bude skutečně postaráno.

Servisují se i lyžařské boty. v Letňanech dokáží opravit téměř každé poškození sjezdových bot.

Eshop lyží

A pak je tu eshop. Happy Sport prostřednictvím internetu prodává všechny typy lyží, které má ve svých kamenných prodejnách. Lákavá je cenově výhodná nabídka. Mezi hlavní sortiment patří: lyže, lyžařské boty, snowboardy, vázání snowboardové, helmy, brýle, chrániče, páteřáky nebo dětské vybavení.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil