Relaxujte v lázeňském domě Luna ve Františkových Lázních

28. srpen 2012  MediaShow.cz Pešout  Česko  2554 zobrazení  446 slov

PR. Pobyt ve Františkových Lázních je ideální pro relaxaci a odpočinek. Velký lázeňský park umožňuje načerpat síly a zapomenout na starosti všedního dne.

Relaxujte v lázeňském domě Luna ve Františkových LázníchRelaxujte v lázeňském domě Luna ve Františkových Lázních

Lázně jsou místem, kde se kloubí odpočinek s aktivní relaxací spojenou se zdravotni péčí. Do Františkových Lázní se jezdí nejen na delší pobyty, ale také na víkendy.

Lázeňský dům LUNA nacházející se v lázeňském centru nabízí ubytovací služby v jedno a dvoulůžkových pokojích. Využít lze i apartmá. Ubytovací komplex je tvořen třemi budovami v klasickém stylu františkolázeňské architektury.

Lázeňská péče je zajištěna odborníky v nově rekonstruovaném balneocentru. Procedury jsou zaměřeny především na léčbu klientů trpící onemocněním srdce a cév. Dále se v balneocentru léčí onemocnění pohybového aparátu, dýchacích cest, gynekologická a metabolická onemocnění.

Nabízené procedury

LUNA Františkovy Lázně se nacházejí v regionu, který patří do světoznbámého lázeňského trojúhelníku. Proto lidé přijíždějící za relaxací a odpočinkem mohou využít dary přírody.

Díky ložisku přírodních léčivých zdrojů jako je sirnoželeznatá slatina minerální prameny a zřídelní plyn, pro klienty lázní jsou nachystány různé procedury. Těmi jsou slatinné zábaly, pitná kúra, inhalace a minerální koupele či plynová injekce.

V nabídce láze%nských procedur jsou k dispozici i uhličité koupele, perličkové a vířivé koupele, podvodní masáže, různé druhy elektro a magneto-terapie, inhalace, oxygenoterapie, léčebná rehabilitace, klasické masáže, parafínové zábal a široký výběr wellness procedur.

Lázeňské balíčky

Lázeňské a wellnes pobyty lze připravit na míru. Klienti si mohou vybírat z výhodných lázeňských, rehabilitačních a relaxačních pobytových balíčků. Samozřejmostí jsou i volně prodejné lázeňské procedury.

Františkovi Lázně jsou zahrnuty do systému komplexní a příspěvkové lázeňské péče, kterou proplácí všechny zdravotní pojišťovny v ČR.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil