RockJoy nabízí kompletní nabídku horolezeckých kurzů

26. duben 2011  PR   Česko  2305 zobrazení  426 slov

PR. Kvalifikovaný kurz na lezení po skalách či umělých stěnách vyžaduje kvalitní instruktory. Společně s outdoorovým vybavením jsou pozdější zážitky z horolezectví ještě krásnější.

RockJoy nabízí kompletní nabídku horolezeckých kurzůRockJoy nabízí kompletní nabídku horolezeckých kurzů

Horolezecká škola RockJoy je specialistou na výuku horolezectví. V nabídce má základní kurzy typu lezení po umělé stěně a lezení venku či sportovní lezení. Velmi oblíbené jsou kurzy na skalách.

Nejčastějí jsou prodávané individuální kurzy lezení, jako pohyb po ledovci a zážitkový kurz via ferrata. Ten je vhodný zejména pro dospělé, ovšem je možnost si jej objednat i jako rodinný s dětmi od 7 let. Při těchto kurzech je samozřejmostí individuální přístup a bezpečnost.

Horolezecká škola je součást sítě Marmot a byla založena proto, že pro majitele je lezení vášeň. Jan Horák má rád to, co dělá a chce být k dispozici druhým. RockJoy se snaží přistupovat ke každému klientovi co nejvíc individuálně. Nejčastěji jsou proto pro výuku vhodné skupinky 1-4 lidí. Dále se instruktoři snaží odhadnout, co by klientovi nejvíc pomohlo ke zlepšení. A tak se věnují i sportovnímu koučování.

Součástí horolezecké školy je internetový obchod RockJoy shop. Ten nabízí zboží, které je vyzkoušené a je používané. Pro účastníky kurzu je navíc 5% sleva, a to ještě z internetových cen. V nabídce je vybavení především značek Marmot, Sterling Rope, Edelrid, Travellunch.

Součástí Horolezecké školy RockJoy je i půjčovna outdoorového vybavení. V ní si zájemce může vypůjčit různé horolezecké vybavení a je to ideální způsob, jak si výrobek vyzkoušet před tím, než si ho koupí. V případě nákupu přes internetový obchod se mu vrátí celá nebo polovina půjčovného.

Komerční sdělení


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil