Slevový srovnávač pomůže i s vybíráním dovolené

9. duben 2012  Redakce MS   Česko  2676 zobrazení  298 slov

PR. Vybrat si ubytování či přímo dovolenkový zájezd už není nutné jen na webech cestovních agentur. Slevový srovnávač je například vhodnou možností listování mnoha nabídek.

Slevový srovnávač pomůže i s vybíráním dovolenéSlevový srovnávač pomůže i s vybíráním dovolené

Hromadné slevy jsou stále oblíbené a už dávno se díky slevovým srovnávačům podařilo do své nabídky zahrnout nabídky víkendových ubytování, ale i zájezdů. To ale samozřejmě není všechno - stále nosnými službami jsou masáže, kosmetika, cvičení, jídlo a další.

Slevový srovnávač SlevyDnes.cz se vyznačuje jednoduchostí a přehledností. Zákazník má možnost prohledávat slevy, a to i již proběhlých, dále filtrování nabídek.

Velkou předností tohoto slevového agregátoru je nabídka až 3000 slev denně, a to až ze 40 měst. Nabízeny jsou nabídky až z 250 slevových serverů. Tomu odpovídá i denní návštěvnost přes 50 tisíc užovatelů.

Ti, co se zaregistrují, mohou se spolehnout, že slevový srovánávač posílá registrovaným uživatelům přehled zvolených slev ve formě slevového zpravodaje s výběrem slev na základě preferovaného města a kategorií.

Stále více jsou atraktivní slevy pobyty. Díky nabídkám jsou tyto slevy na pobyty možností jak ušetřit klidně až 45 procent, a to na zájezdu. Obvykle jsou slevy i 60 procent.

Pokud chcete znát nabídky jen pro slevy Praha, i to je samozřejmě možné. Tak jako slevy v Praze jsou i slevy pro Brno a další města v České republice. Existuje i slovenská obdova slevového portálu ZlavyDnes.sk s rovněž nabídkami na pobyty, kosmetiku či různé služby.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil