Sportovní batohy a pro běžné nošení mají být kvalitní i pěkné

5. duben 2011  PR   Česko  2729 zobrazení  501 slov

PR. Batohy a krosny pro cestování je vhodné vybírat obezřetně. Důležitým předpokladem je životnost a kvalita použitých materiálů s dalšími nezbytnými prvky.

Sportovní batohy a pro běžné nošení mají být kvalitní i pěknéSportovní batohy a pro běžné nošení mají být kvalitní i pěkné

Batohy jsou oblíbené tašky na záda, do kterých převážně při cestování a výletování ukládáme kromě svačiny třeba bundu nebo mikinu. Patří mezi vybavení, které si většinou vybírame s tím, že nám bude sloužit mnoho let.

V obchodech najdeme batohy i krosny v mnoha provedeních a různých systémů. Tak jako u jiného zboží, i u tohoto může být velký problém si vybrat. Zejména je nutné si určit, pro jakou příležitost si batoh pořizujeme.

Podle účelu použití si můžeme koupit batoh do města, dále máme batohy expediční, batůžky pro slečny, bikepacky, batohy pro snowboarding či na lyže.

I u batohů bychom měli dbát na kvalitu. Sportovní batohy si lze rozdělit do čtyř základních skupin – Hiking (Aircomfort System ), Trekking (Aircontact System), Alpine (Alpine Back System) a Bike (Airstripe System). Liší se nosným systémem a oblastí použití.

Batohy Deuter díky novým technologiím a zádovým systémům odráží stav současné technologické špičky v oboru. Batohy této značky celkem čítá kvarteto kolekcí 24 modelů. Cyklistický batoh Deuter Trans Alpine 30 získal řadu ocenění v evropských odborných časopisech.

Batohy a krosny Deuter jsou charakteristické kompatibilitou s prvotřídními camelbacky, mají pláštěnku integrovanou do dna batohu, posuvné víko, SOS nášivku, oddělenou spodní část, tvarované a optimálně vypolstrované nosné a bederní popruhy.

Batohy s historií

Firma Deuter je nestarší značkou orientovanou na výrobu batohů. Její tradice sahá až na přelom 19. a 20. století. Batohy Deuter se dají charakterizovat jako velmi kvalitní a detailně propracované.

Batohy jsou proslulé už od roku 1951, kdy se objevil batoh Deuter Tauern, který se udržel ve světě batohů na výsluní ještě i dalších třicet let poté. Další významný rok pro tuto firmu představoval rok 1985, kdy získala patent na v té době revoluční nosný systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes.

V roce 1991 začala značka Deuter produkovat i cyklistické batohy. V dnešní době má pobočku ve více jak 45 zemích světa. V našem obchodě můžete kromě nejrůznějších batohů Deuter nalézt i tašky, brašny, kabelky, cestovní kufry nebo batohy na notebooky od této značky.

Komerční sdělení


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil