Stany pro outdoor turistiku je možné vybrat snadno a rychle

30. září 2011  PR   Česko  3348 zobrazení  304 slov

PR. Vybavení do přírody není jen stan nebo spacák. Před vlastní cestou je vhodné se vybavit a být tak připraven na případnou nepřízeň počasí.

Pro putování po Česku nebo i jiných zemích se vyplatí být připraven. Zvláště, pokud se má jednat o cestování v přírodě a noci se nemají trávit někde v pensionu, ale ve stanu.

Outdoor patří mezi oblíbené a stále atraktivní trávení volného času, jako jsou výlety, túry či dovolená. Aby byl ale člověk dobře připravem potřebuje mít kvalitní vybavení.

Jedním z nich jsou stany. Na trhu je mnoho výrobků od různých značek, které se liší velikostí, materiálem nebo účelem a vhodností podle různého klimatického období.

Široký výběr lze najít ve specializovaném sportovním e-shopu Sport-live.cz. Ten se zabývá prodejem sportovních potřeb nebo outdoorového vybavení.

Stany různých typů

Stany se dělí na kategorie extreme, family, outdoor, pro rybáře či party stany. V každé kategorii je hned několik typů a variant. Každý stan má kromě fotografie i detailní popis, který radí, pro jaký účel je výrobek vhodný. Důležitá jsou i technická data, jako je typ konstrukce, vnější a vnitřní stan, podlážka či hmotnost. Velmi příjemná i video prezentace, která ze všech úhlů pohledu ukazuje, jak stan vypadá.

Pokud je nutné koupit i jiné vybavení, kterým jsou myšleny batohy, karimatky a matrace, kempingový nábytek, spacáky, vařiče, termosky a lampy, nafukovací čluny a kajaky, teleskopické trekové hole nebo chladící tašky a boxy - opět stačí si vybrat z příslušné kategorie.

Komerční sdělení


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x