Ubytování Český Krumlov nabízí i pension U Pivovaru

4. duben 2012  Redakce MS   Česko  2266 zobrazení  474 slov

PR. Český Krumlov je známé turisty navštěvované město a není se čemu divit. V kouzelné krajině na jihu Čech lze poznávat mnoho pamětihodností a ubytovat se v jednom z mnoha pensionů.

Ubytování Český Krumlov nabízí i pension U PivovaruUbytování Český Krumlov nabízí i pension U Pivovaru

Poznávat krásy Českého Krumlova se vyplatí minimálně dva dny. Je ale samozřejmě lepší, když se město a případně okolí poznává více dní. A aby dovolená či výlet byl příjemnější, je vhodné si zajistit ubytování přímo ve městě.

Vzhledem k tomu, že Český Krumlov se orientuje na turistický ruch, má dostatečné zázemí. Mezi to patří dostatečně bohatá nabídka ubytovacích kapacit, jako jsou různé pensiony a hotýlky.

Ubytování Český Krumlov v pensionu U Pivovaru je přesně tím ideálním a romantickým místem pro přenocování či strávení více nocí.

Tento pension je hotelového typu a nachází se přímo v centru Českého Krumlova, konkrétně v blízkosti hlavní zámecké brány. Vybrat si lze ze tří stylově zařízených prostorných apartmánů, které přímo vybízejí k strávení romantických chvil. Navíc z podkrovního apartmánu je možné sledovat zámeckou věž českokrumlovského zámku.

Pro lepší komfort návštěvníků pensionu U Pivovaru je zajištěno parkování automobilu v areálu krumlovského pivovaru. A v apartmánu pak bezplatné připojení k internetu přes wifi.

Za odpovídající cenu vzhledem ke komfortu a lokalitě pensionu lze naplánovat a objednat krátkodobé víkendové ubytování, ale i týdenní.

Český Krumlov plný památek

Český Krumlov je známý i u zahraničních turistů, neboť město je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Turisté v historickém centru města, které je v údolí a mezi uličkami se klikatí řeka Vltava, mohou poznávat různá zajímavá místa a samozřejmě dominantu - zámek s hradem.

Město má i své divadlo, v letních měsících se stále hraje na otáčivém hledišti v zámecké zahradě. Český Krumlov má i šest meuzeí a galerií umění. Blízko města je zpřístupněn grafitový důl a mnoho dalších.

Protože jsoui jižní Čechy turistickým regionem, v blízkosti Českého Krumlova se nacházejí další města, která jsou ideální pro návštěvu. Například Jindřichův Hradec nebo České Budějovice. Z Krumlova je to blízko i k lipenské přehradě a na Šumavu.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil