Ubytování Jindřichův Hradec je ideálním místem pro odpočinek

20. březen 2012  MediaShow.cz Pešout  Česko  2202 zobrazení  427 slov

PR. Jindřichův Hradec je příjemné město na jihu Čech s mnoha turistickými lákadli. Vhodné ubytování v penzionu je samozřejmostí.

Ubytování Jindřichův Hradec je ideálním místem pro odpočinekUbytování Jindřichův Hradec je ideálním místem pro odpočinek

Přespat jedniu noc či strávit dovolenou v jihočeském městě Jindřichův Hradec je velmi snadné. V regionu je totiž mnoho vyžití a krásy přírody s městskými památkami lákají k poznávání a relaxaci.

Jindřichův Hradec se chlubí velkým komplexem zámku a hradu, navštívit lze i mudezum pohyblivého betlému. Ve městě je i nový aquapark a golfové hřiště. Turisté se rovněž vozí vláčkem po parní úzkokolejné dráze Jindřichův Hradec – Albeř.

V dosahu města je zámek Červená Lhota, hrad Landštejn, historická města Telč, Slavonice, lázeňské město Třeboň. A samozřejmě lesy, rybníky, cyklostezky.

Ubytování Jindřichův Hradec, neboli penzion Jaroš, nabízí nejen pro turisty apartmány a ubytovací pokoje. V apartmánu je obývací pokoj s televizí, ložnice, kuchyňka, samostatné sociální zařízení se sprchou a toaletou. Kapacita apartmánů je max. 5 osob včetně dvou přistýlek.

Vybavení dvou a třílůžkového pokoje v ubytování Jindřichův Hradec je kuchyňka, samostatné sociální zařízení se sprchou a toaletou, televize.

Také je pro ubytované k dispozici venkovní bazén, dětský koutek, parkoviště před objektem, úschovna kol, pergola s krbem a v nabídce je i bezdrátový internet.

Ubytování Jindřichův Hradec se rovněž chlubí jednokurtovou tenisovou halou s umělým povrchem Green set (zátěžový koberec s granulátem) vyhovujícím zejména rekreačním hráčům.

A protože ubytování Jindřichův Hradec se nachází v kraji rybníků, ideální je rybolov. Pro milovníky lovu ryb je určen 10 hektarový rybník ve vzdálenosti cca 20 km od ubytovací kapacity s obsádkou kapra, lína amura, štik a candátů. Lov ryb na soukromém rybníku ubytovatele je určen pouze pro klienty ubytování.

Rezervaci ubytování lze zajistit prostřednictvím webu penzinou Jaroš nebo telefonicky.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil