Ubytování v Brně v penzionu uspokojí i náročnou klientelu

14. březen 2014  MediaShow.cz Pešout  Česko  2293 zobrazení  249 slov

PR. Při návštěvě Brna, ať už kvůli pracovní cestě nebo výletu či dovolené, je vhodné si dopředu zajistit ubytování. A to takové, které je komfortní, přitom cenově výhodné.

Penzion Derivia v Brně. Foto: archiv DeriviaPenzion Derivia v Brně. Foto: archiv Derivia

Ubytování v Brně není nutné složitě hledat. Stačí si poznamenat malý a příjemný penzion Derivia, který nabízí komfortní ubytování a množství doplňkových služeb.

K dispozici jsou dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje, velmi elegantně zařízené. Jsou vybaveny sociálním zařízením, televizorem a wi-fi internetem.

Pro booking jednotlivých pokojů je ideální k využítí snadno uživatelsky příjemný a jednoduchý rezervační systém. Samozřejmě pokoj lze objednávat i telefonicky.

Mezi další přednosti, které penzion v Brně nabízí, je zajištění výletů po jižní Moravě s návštěvou vinných sklepů a ochutnávkou vína. Nebo jakýkoli jiný výlet dle přání. Tyto služby jsou ideální pro pobyt na víkend, na více dnů či v rámci dovolené na jižní Moravě a v Brně.

Penzion Derivia disponuje i řidiči, kteří zákazníka přivezou a odvezou na určené místo. Profesionální řidiči se postarají o včasný, bezpečný a pohodlný příjezd.  Samozřejmostí je profesionální vystupování, znalost anglického jazyka, flexibilita, spolehlivost.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil