Ubytování v Jindřichově Hradci nabízí nejvyšší kvalitu za výhodnou cenu

6. září 2012  MediaShow.cz Pešout  Česko  2310 zobrazení  473 slov

PR. Historické jihočeské město Jindřichův Hradec je ideálním místem pro dovolenou. Kvalitní ubytování je například v Grand hotelu Černý orel.

Ubytování v Jindřichově Hradci nabízí nejvyšší kvalitu za výhodnou cenuUbytování v Jindřichově Hradci nabízí nejvyšší kvalitu za výhodnou cenu

Jindřichův Hradec patří mezi atraktivní místa v jižních Čechcách. Město má nejen pěkné historické centrum s ulicemí a náměstím, ale také zámek s hradem. kromě samotného města jsou další pamětihodnosti v jeho okolí včetně proslulých jihočeských rybníků. Samozřejmostí je i pestrá nabídka cyklostezek jak pro kola, tak pro in-line bruslení.

Vzhledem k tomu, že se v tomto regionu vyplatí setrvat delší čas než jeden den, vhodné je zajistit si ubytování Jindřichův Hradec. Ideální pro dovolenou zahrnující i kulturní a sportovní vyžití s wellness aktivitami je Grand hotel Černý orel.

Atraktivní ubytování

Hotel se nachází přímo v centru města, ubytování Jindřichův Hradec je přitom cenově výhodné. Vybírat lze ze 30 pokojů.

V hotelu je k dispozici 28 dvou a třílůžkových pokojů, 1 family suite až pro 6 osob s oddělenými pokoji a jedno business apartmá. Samozřejmostí je vybavení pokoje koupelnou, WC, telefonem a televizorem. Z pokojů typu Standard může být výhled na historické renesanční náměstí, nebo na rybník Vajgar.

Samozřejmostí je hotelová restaurace, kde kuchaři připravují speciality staročeské kuchyně i světové kuchyně. Denně od 7 hodin je podávána snídaně pro veřejnost i hotelové hosty. Restaurace je otevřena denně do 21 hodin a v pátek o hodinu více.

Wellness služby

Ubytování Jindřichův Hradec je orientován i na poskytování wellness služeb. Centrum zahnrnuje saunu, hydromasážní vanu, biosaunu, perličkové koupele a služby v podobě masáží.

Dále lze využít kosmetický a kadeřnický salón. Využít je možné i bowlingové centrum, které se nachází přímo v hotelu.

Pobytové balíčky

Doporučena je rezervace, kterou lze provést přímo na stránkách nebo telefonicky. Pro ubytování Jindřichův Hradec je připraveno i několik balíčků. Ty jsou tematicky rozděleny na romantický, relaxační, regenerační či dovolenkový.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil