Ubytování v Jizerských horách může být kvalitní i dostupné

1. květen 2011  PR   Česko  2801 zobrazení  372 slov

PR. Jizerské hory patří mezi vyhledávané lokality pro odpočinek v létě i zimě. Nabízí i ubytování za výhodné ceny s kvalitními službami.

Ubytování v Jizerských horách může být kvalitní i dostupnéUbytování v Jizerských horách může být kvalitní i dostupné

Aktivní dovolená na horách v létě i zimě si zaslouží po celodenním pohybu v přírodě kvalitní ubytování. Jizerské hory jsou ideální z obou těchto pohledů.

Vždyť turistické cesty a jizerské cyklotrasy lákají pro procházky a výlety. Navštívit lze hned tři největší jizerskohorské lyžařské areály Severák, Bedřichov a Tanvaldský Špičák. V zimě je pro běžkaře připraveno 90 km udržovaných tratí Jizerské magistrály.

A teď si představte, že existuje velmi zajímavé ubytování Jizerské hory. Nachází se na klidném místě v Josefově Dole - v Karlově. Je stranou od silnice, na hranici lesa a má i vlastní parkoviště.

K dispozici jsou dvou až pěti lůžkové pokoje a celková kapacita ve vile je 25-28 lůžek. Samozřejmostí jsou nové koupelny s toaletami a plně vybavená kuchyňka. Velkou výhodou je i možnost využití pračky.

Dalším vybavením vily, je společenská místnost s krbovými kamny a satelitní televizí. Vybudována je i úschovna lyží a jízdních kol, součástí vily Karlov je i venkovní posezení a velká zahrada s otevřeným ohništěm a možností grilování.

Jizerské hory ubytování nabízí jednotlivé pokoje s možností si rezervovat celý objekt za super cenu. Na všechny klienty čeká zázemí pro rodiny s dětmi a skupiny, a dokonce i psy. Novinkou je wi-fi připojení k internetu.

Rezervaci ubytování Jizerky si lze zajistit přes internetový formulář či přes telefon. Velmi úřehledně je vytvořen ceník a za jednu noc lze zaplatit už od 250 Kč za osobu.

Komerční sdělení


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil