Užijte si wellness víkend v hotelu Park Holiday

18. květen 2011  Roman Beneš  Česko  2796 zobrazení  427 slov

PR. Hotel Park Holiday v Praze nabízí kvalitní ubytování. Součástí hotelu je i wellness club.

Užijte si wellness víkend v hotelu Park HolidayUžijte si wellness víkend v hotelu Park Holiday

V české metropoli je dostatek kvalitních hotelů, které nabízejí pro tuzemské i zahraniční návštěvníky kvalitní ubytování a zároveň dostatečně kulturní, společenské a sportovní vyžití. Velmi oblíbené jsou v poslední době wellness hotely, které svým hostům nabízejí různé možnosti masáží, plavání v hotelovém bazénu či například fitness.

Wellness víkend v hotelu Park Holiday

Pokud máte zájem o wellness víkend, pak zavítejte například do hotelu Park Holiday, který je součástí stejnojmenného rekreačního komplexu. Jedná se o výborné místo pro obchodní i turistickou klientelu. Pokud zvolíte tento komplex pro různé firemní akce, můžete počítat s dostatečným množstvím sálů a prostor, které mohou sloužit pro pořádání právě takovýchto akcí. Multifunkční konferenční centrum pojme až 240 osob, je navíc plně klimatizováno.

Wellness i fitness centrum přímo v hotelu

Pro zájemce o strávení sportovního víkendu nebo návštěvníky, kteří hledají hotel na wellness víkend, je tento hotel také velmi příjemným místem. Součástí komplexu je totiž wellness zóna ClubWell a fitness zóna EnerGym, které může navíc každý návštěvník hotelu využít zcela zdarma po celu dobu svého pobytu. Hotel dále ve svém objektu má bowling bar, vzduchoplavecký restaurant či sport bar.

V blízkosti hotelu se pak nachází mimo jiné také Aquapark Čestlice, pro vycházky lze zvolit blízký průhonický zámek s parkem či dendrologickou zahrada Průhonice.

K dispozici je zde celkem 39 hotelových pokojů, které jsou velmi komfortně zařízeny. Samozřejmostí je parking v podzemních prostorách hotelu s kapacitou 200 míst.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil