Užijte si zimní dovolenou s dětmi v srdci Šumavy

25. listopad 2014  Roman Beneš  Česko  2588 zobrazení  476 slov

PR. Nevíte, kam letos v zimě vyrazit s dětmi za sněhem? Ideální podmínky vás čekají na Šumavě. Nyní si zde můžete pronajmout chalupu přímo v jejím srdci, ve Stachách.

Zdroj: sumava-dovolena.euZdroj: sumava-dovolena.eu

Šumava je ideálním místem pro zimní dovolenou. Nachází se zde několik lyžařských areálů, každý rok jsou zde připraveny desítky kilometrů běžeckých tras. Ani s ubytováním zde není problém. Pakliže upřednostňujete klidné ubytování s dostatečným soukromím, je možné si zde pronajmout chalupu.

Chalupa ve Stachách vám poskytne dokonalé zázemí

Pronájem chalupy je možné si zajistit například ve Stachách. Tato malá poklidná obec se nachází v nádherném prostředí šumavské přírody, zhruba 10 kilometrů od Vimperku. Je to odtud jen pár kilometrů do oblíbeného lyžařského areálu Zadov – Churáňov, v němž je celkem 7 sjezdovek všech obtížností. Přes zimní sezonu zde probíhá i populární večerní lyžování. Areál můžete využít nejen pro sjezdové lyžování, ale také pro snowboarding či freestyle lyžování.

Rezervaci lze provést online

Pronájem chalupy ve Stachách je možné rezerovat online, stačí navštívit internetové stránky sumava-dovolena.eu. Jde o útulně zařízený objekt, v němž najdou ubytování až 3 rodiny s dětmi. Jde o ideální zázemí, odkud se můžete každý den vydat za zimními radovánkami či na výlety po Šumavě.

Ubytování v národním parku Šumava nepatří zrovna k nejlevnějším, zvláště během zimní sezony, kdy zde panuje čilý turistický ruchu. Pronájem chalupy ve Stachách však majitel nabízí za velmi příjemnou cenu, která je nižší, než je v této lokalitě obvyklé. Navíc zde máte dokonalé soukromí a bezpečí. I proto je chalupa ve Stachách hojně vyhledávána právě rodinami s dětmi, a to i těmi nejmenšími. V chalupě se kromě lůžek pro dospělé nachází také dětská postýlka pro děti do 2 let a dvě postýlky pro děti do 6 let. Pro dospělé je připraveno celkem 6 lůžek.

Neváhejte a zajistěte si pronájem chalupy, dokud jsou ještě volné termíny. O ubytování ve Stachách je tradičně velký zájem.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil