Vybírejte prověřené outdoorové a rodinné stany

24. červen 2011  PR   Česko  6414 zobrazení  373 slov

PR. Stany jsou důležitým vybavením pro každého turistu. Přespávat volně v přírodě či v kempu a uchránit se před nepřízní počasí je vždy důležité.

Vybírejte prověřené outdoorové a rodinné stanyVybírejte prověřené outdoorové a rodinné stany

Léto je obdobím pro cestování a turistiku v přírodě. Poznávání krás je pro mnohé důležitým relaxem a nepotřebují k tomu přenocovat v nějaké ubytovně či hotelu.

Avšak příroda umí být zrádná a vždy se doporučuje zejména k přenocování použít stan, než spát pod širákem. I Když i to má jistě kouzlo. Pokud se tedy rozhodnete pro pořízení stanu, zvolte kvalitu. Na trhu je mnoho výrobků, ne všechny jsou ale natolik perfektní, aby se na ně dalo po všech stránkách spolehnout.

Rodinné stany Trimm se vyrábějí v několika druzích, které jsou určeny pro různé příležitosti. A to outdoorové stany, které jsou vhodné pro aktivní používání od jara do podzimu. Stany s patřičnými parametry jsou například outdoorový stan Trimm Frontier a outdoorový stan Trimm Largo-D.

Dále rodinné stany určené pro kempování více členů a hodí se nejvíce do kempů, jako rodinný stan Trimm Arizona a rodinný stan Trimm Comfort. A stany, které se hodí pro stanování na vodě nebo jinde, spíše pro nepříliš časté používání, jako turistický stan Trimm Comet.

Outdoorové stany Hannah vybírejte outdoorový stan Hannah Compact 2, Hannah Blow, outdoorový stan Hannah Trekker. Rodinné stany jsou stan Hannah Bight, rodinný stan Hannah Cove. Dalšími typy jsou rodinný stan Hannah Troll, rodinný stan Hannah Troll S, rodinný Hannah Creek 2.

Komerční sdělení


Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x