Využijte nadstandardního ubytování v Brně při svých cestách

25. červenec 2012  MediaShow.cz Pešout  Česko  2090 zobrazení  453 slov

PR. Kvalitního ubytování v moravské metropoli je poměrně hodně. Jednou z možností je nadstandardně vybavený City Apart Hotel.

Využijte nadstandardního ubytování v Brně při svých cestáchVyužijte nadstandardního ubytování v Brně při svých cestách

Brno je městem, které má skutečně co nabídnout, a to jak v oblasti cestovního ruchu tak pořádání kongresů. S tím souvisí i kvalitní ubatovací kapacity.

Jednou z možností je City Apart Hotel, který se řadí mezi nadstandardní ubytování Brno. V prostorných dvoupokojových apartmá o velikosti až 65 m2 s kuchyní a velkou koupelnou zákazník nalezne skutečný komfort.

Sympatické je, že ceny za ubytování v Brně v tomto hotelu zahrnují bezplatné a hlídané garážové stání. Širokopásmový internet v celém hotelu je rovněž standardem. K tomu stálí hostév rámci programu Prémiové partnerství, které je zaměřeno na objem ubytování, získají až 15% slevy.

Moderní pokoje

K dispozici jsou moderní jednolůžkové pokoje (cca 20 m2), dvoulůžkové pokoje (cca 35 m2) a hotelová apartmá (45 m2 až 65 m2). Každé apartmá má obývací pokoj, samostatnou ložnici, koupelnu a plně vybavenou kuchyni, s možností ubytování až 4 osob.

Všechna apartmá a pokoje jsou vybavena samostatně regulovatelnou klimatizací a otevíratelnými okny, koupelnu s WC a fénem, telefonen, minibarem, satelitní televizí, trezorem, psacím stolem, ledničkou a kuchyňským vybavením.

Standardem je rozdělení ubytování na kuřácké a nekuřácké pokoje. Využít lze dva pokoje pro osoby tělesně postižené a speciální pokoje pro hosty se zvířaty. Nabízeno je bezplatné vybavení pro děti i batolata.

Pořádání slavností a jednání

City Apart Hotel nabízí kromě ubytování Brno i profesionální jednání nebo dokonalé pořádání slavností. K dispozici jsou tři konferenční moderně vybavené místnosti až pro 50 osob. Realizovat lze semináře, jednání nebo různé oslavy.

Při organizování jednání se objednatle může spolehnout na perfektní servis od techniky po caterring.

Jak najít hotel

Hotel se nachází v jižní části centra města v blízkosti nejdůležitějších dopravních tras. City Apart Hotel je vzdálen cca 1 km nebo 3 tramvajové zastávky (linky 9 a 12) od centra města, 500 m od autobusového nádraží, 1 km od vlakového nádraží a 2,5 km od výstaviště.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil