Vyzkoušejte v Náchodě Hotel Bonato a užijte si pobyt

24. duben 2011  PR   Česko  3652 zobrazení  369 slov

PR. Náchod je výchozím bodem na výlety do Adršpachu či do západních Orlických hor. V lázeňské zóně města se nachází ideální Hotel Bonato s velmi kvalitními službami.

Vyzkoušejte v Náchodě Hotel Bonato a užijte si pobytVyzkoušejte v Náchodě Hotel Bonato a užijte si pobyt

Ubytování Náchod se společenskými prostory je výhodný kvalitní hotel pro pobyt na východě Čech. Díky dostupnosti mnoha přírodních krás a pamětihodností v okolí je zajímavý rovněž pro obchodníky a firmy, ale také pro skupinovou i rodinnou rekreaci.

Samotné město Náchod nabízí dostatek kulturních, sportovních i společenských aktivit, divadlo, koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, tenisové kurty a další kulturní či sportovní program. V zimním období je v provozu lyžařský vlek.

Hotel Náchod se nachází na okraji města s velmi příjemným personálem a širokým zázemím. Vyniká především umístěním poblíž hranic s Polskem a vynikající kuchyní. Hotel Bonato navíc pořádá pro hosty pravidelné akce, včetně degustačních menu známých kuchařů, jako je Zdeněk Pohlreich.

Pro hosty je přichystáno několik druhů pokojů (až 25 pokojů s 60 lůžky) od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem.

Hotelová Restaurace Náchod nabízí velmi atraktivní jídelní lístek, vinotéku, Toskánskou kavárnu, zimní a letní zahrádku či gastronomické akce. K dipsozici v rámci party a společenských akcí je i taneční parket a podiem pro hudbu.

Hotel Bonato je vhodný i pro svatby a konference. Dle individuálního přání je možné zajistit přípravu a pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce a večírky, prezentace, plesy, přednášky, výstavy, recepce formou rautu, banketu. Součástí hotelové restaurace je totiž konferenční sál pro 80 osob.

Komerční sdělení


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil