Vyzkoušejte víkendové pobyty se slevou v Čechách a na Moravě

16. únor 2011  PR   Česko  3747 zobrazení  326 slov

S blížícím se jarem je tu opět chuť cestovat a relaxovat v přírodě. Prožít příjemný víkend v pěkném hotelu se slevou je navíc bonus.

Vyzkoušejte víkendové pobyty se slevou v Čechách a na MoravěVyzkoušejte víkendové pobyty se slevou v Čechách a na Moravě

Čechy a Morava mají turisticky atraktivní regiony i města. V posledních letech navíc vzniklo mnoho hotelů a pensionů, ve kterých nemusíme jen přenocovat. Mnohé z nich nabízejí i různé služby, jako je sauna, wellness, bazény...

Navíc pro své hosty mají přichystánu restauraci s různým typem kuchyně. K tomu lákají na různé společenské akce, ať už je to oslava svátku sv. Valentýna, Velikonoc či různých speciálních příležitostí.

Takový zážitek se nejlépe prožívá ve dvou. Využít tak lze nabídek na víkendové pobyty či na vícedenní relaxační pobyty. Širokou nabídku takových pobytů v poslední době nabízejí servery hromadného nakupování. Oblíbené jsou i weby, které sdružují jednotlivé nabídky z různých serverů na jednom místě.

Takový server je vlastně seznamem nabídek hotelů a pensionů. Od klasického rezervačního systému se ale dost podstatně liší. Nenabízí základní ceník za přespání, nýbrž konkrétní nabídku na konkrétní termín. Navíc se využívá systému hromadného nakupování a ceny jsou po slevě.

Vysvětleme to třeba na jednoduchém příkladu. Hotel či pension nabízí speciální akci se servisem za určitou základní cenu, kterou promuje na svých stránkách a za kterou si pobyt můžete objednat. Rozhodne se ale využít oblíbeného hromadného nakupování a určí, že několik nabídek budou víkendové pobyty pro dva levně. Taková nabídka se objeví na webu s tím, že aby byla platná, musí si ji koupit určený minimální počet zákazníků. Současně akce je časově omezená.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil