Wellnes pobyty: Slevy na víkend pro dva

18. září 2014  Roman Beneš  Česko  3080 zobrazení  465 slov

PR. O víkendu by si měl každý z nás řádně odpočinout po náročném pracovním týdnu. Odpočinek potřebuje nejen naše tělo, ale i mysl.

Wellnes pobyty: Slevy na víkend pro dvaWellnes pobyty: Slevy na víkend pro dva

Jednou z dobrých příležitostí je wellness pobyt v některém z tuzemských hotelů a penzionů. Nyní jej máte šanci získat s výraznou slevou, a to díky serveru Slevoteka.cz.

Slevy v řádu desítek procent

Internetový portál Slevoteka.cz nabízí na wellness pobyty slevy ve výši až několika desítek procent oproti běžným cenám. Za víkend pro dvě osoby tak zaplatíte klidně až o tisíce korun méně. Nejenže ušetříte, ale máte možnost si užít příjemné chvilky plné pohody a luxusu, který si běžně doma nemůžete dopřát.

Skvělý odpočinek pro tělo i mysl

Wellness pobyty jsou speciálně připravovány tak, aby si během víkendu člověk dokonale odpočinul, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Kromě špičkového ubytování s možností plné penze na vás čekají také nejrůznější wellness procedury, jako jsou masáže, pobyt ve vířivce a v bazénu či povzbuzující zábaly. Kromě toho vybrané balíčky a wellness víkend zahrnují také možnosti sportovního vyžití, od nordic walkingu až po jízdu na kolech.

Wellness pobyty pro ženy, muže i páry

Stačí dva, tři dny klidu a pohodlí a rázem se budete cítit v mnohem lepší formě. Slevoteka.cz disponuje opravdu širokou nabídkou pobytů pro dva, ale nabízí i speciální wellness víkend pro ženy či muže.

Pobyt na čerstvém vzduchu někde v příjemném hotelu rozhodně doporučuji. Alespoň na pár dní se tak ocitnete v jiném prostředí, na čas opustíte město a naberete nové síly do dalších pracovních dní.

Zapomenete na běžné starosti, které vás trápí. Každý z nás se občas potřebuje zastavit, oddychnout si a načerpat novou energii. A právě takový wellness pobyt je k tomu ideální. Díky serveru Slevoteka.cz navíc ušetříte, pobyt si mohou dovolit i ti z vás, kteří zrovna nedisponují přehršlí peněz.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x