Wellness víkendy a pobyty pro dva jsou ideální pro relaxaci

27. leden 2014  Redakce MS   Česko  2990 zobrazení  446 slov

PR. Wellness pobyty je ideální objednávat na slevovém serveru. Ty specializované navíc nabízí více nabídek současně a lze si tak vybírat.

Wellness víkendy pro dva patří mezi vyhledávané nabídky současných webů hromadného nakupování. Již delší čas kromě služeb jsou nabízeny i pobyty v hotelích a penzoionech, které si nachystaly speciální balíčky pro páry.

Bohatou nabídku pobytů pro wellness víkend zajišťuje například slevový server Slevoteka.cz. Ten se přímo specializuje na prodej voucherů, které lze využít v mnoha ubytovacích zařízeních v Česku a na Slovensku.

Ten, kdo chce vybírat z více nabídek a hledá třeba wellness víkend pro ženy, ideální je se na slevový server vracet. Denně je jedna aktualizovovaná nabídka, avšak vybírat lze i z dalších. Princip je totiž v tom, že nabídka je určena k prodeji na několik dní. V systému jsou i starší, avšak stále aktuální nabídky.

Aby byla zajištěna dostatečná informovanost zákazníka, každá nabídka má přehlednou prezentaci. Nejprve krátký popis o jakou nabídku pobytu pro dva se jedná, nechybí ani dostatečný počet fotografií.

Pro lepší orientaci je k vidění cena nabízeného pobytu a původní cena oproti částce po slevě. Nechybí ani nezbytné odpočítávadlo, které ukazuje, jak dlouho lze ještě o nabídce přemýšlet.

K dispozici je ještě rozsáhlejší popis nabídky, který je zaměřen na podrobnější informace. Popisuje konkrétní nabídku a služby, které zákazník, který si voucher zakoupí, získá. Důležité jsou i podmínky, za kterých slevový kupon platí a další informační dodatky.

Seriózní nabídka slev

V poslední době se v médiích přetřásá nesolvenost některých slevových serverů. Slevoteka.cz patří mezi zavedené poskytovatele slev a zákazníci se nemusí obávat platit vouchery pomocí platební karty.

Na rozdíl od dobírky je navíc platba kartou bez poplatku. Při akceptaci platebních karet server využívá 3D-Secure řešení, což je nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Zákazník údaje ze své platební karty zadává přímo bance.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil