Bulharsko se Slunečným pobřežím je opět atraktivní zemí

17. listopad 2011  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2790 zobrazení  382 slov

Bulharsko je zemí znovu investující do cestovního ruchu na pobřeží Černého moře. Nejvíce se jezdí na dovolenou zejména na Slunečné pobřeží.

Bulharsko je v posledních letech hojně navštěvovanou zemí, neboť i čeští turisté znovu objevili krásy Černého moře. Navíc ceny jsou příznivé, a tak dovolená Bulharsko často vychází poměrně levně.

Reklama

I když vnitrozemí Bulharska nabízí zajímavé lokality a krásy přírody, nejvíce lidí míří ke břehům Černého moře. Právě tady se nachází několik významných letovisek, které v posledních letech se modernizují a rozšiřují své služby, aby nalákaly více dovolenkářů.

Bulharská letoviska

Jednotlivá rekreační střediska se liší svou velikostí a charakterem. Od zcela malých a klidných až po rušná centra cestovního ruchu. Letoviska Bulharsko se orientují na nabídku moderních hotelů a hotelových komplexů. Nechyní ani noční život, který dovolené dodává kouzlo. Bulharsko ale rovněž nabízí u Černého moře i klidné a levné ubytování v jednoduše vybavených penzionech a rodinných apartmánech.

U Černého moře v Bulharsku se nachází také celá řada kempů. Známý je kemp Kavaci poblíž Sozopolu, populární a vyhledávaný je také kemp Oazis u Lozence.

Mezi váznamná centra bezesporu patří: Slunečné pobřeží, Zlaté písky nebo Albena. A dále především především Primorsko, Lozenec a Kiten, Varna.

Všechna bulharská turistická centra nabízejí rozlehlé písčité pláže s pozvolným vstupem do vody. Zájezdy Bulharsko jsou směrovány jak do kosmopolitnách letovisek tak i do lokalit, které prosluly jako místa vyhledávaná většinou pouze českými turisty.

Dovolená Bulharsko

Bulharsko ale není jen moře, ale také hory a historická města. Výhodné je objednávání last minute Bulharsko a díky zájezdu lze poznat divokou přírodu, ale i odpočívat na plážích u Černého moře.

Jednotlové destinace se liší, a proto je vhodné vybírat podle svých požadavků - zda to bude all inclusive či lokalita vhodná pro rodiny s dětmi.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil