Cestování a dovolená v Evropě? Tipy na jednom místě

29. prosinec 2013  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2315 zobrazení  300 slov

PR. Inspiraci pro zimní nebo letní dovolenou není nutné hledat na mnoha webech. Stačí si prohlédnout nový projekt, který se specializuje na evropské země.

Logo Cestujeme EvropouLogo Cestujeme Evropou

Dovolená, last minute nebo levné letenky. To jsou základní a důležité atributy pro plánování dovolené nebo poznávacího zájezdu. A tohle vše nabízí nový web Cestujeme-evropou.cz.

Je velmi přehledný. Základními rubrikami jsou Evropa, dovolená, letenky, články a kurzy měn. V každé z těchto sekcí jsou zajímavé informace věnované jednotlivým destinacím a městům.

V rubrice Evropa je přehledný seznam evropských zemí. Od Albánie až po Velkou Británii. O každé zemi si lze přečíst základní informace až po tipy na návštěvu zajímavých měst a míst.

Pro cestování jsou rovněž důležité levné letenky. Ty si lze vybírat ve specializovaném formuláři podle destinací. Tak jako dovolenou. Pokud máte vysněné místo, stačí si vybrat vhodnou lokalitu, termín nebo cenu.

A pak jsou tu články, které popisují dané město nebo lokalitu. K dispozici jsou i informace o aktuálním počasí nebo fotogalerie.

Velmi zajímavé informace jsou o oblíbené prázdninové destinaci, kam jezdí v létě stovky tisíc českých turistů. Dovolená v Chorvatsku patří mezi ty nejoblíbenější. Dozvědět se lze informace třeba o Korčule, Zadaru, Dubrovníku, Brele, Brači či Makarské riviéře.

Komerční sdělení

 

 

 Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x