Cestovatelské tipy – levně a ještě výhodněji

20. říjen 2013  Roman Beneš  Destinace  2169 zobrazení  871 slov

PR. Na slevových portálech si v dnešní době můžete pořídit zboží již téměř všeho druhu. Značné popularitě se přitom těší i nabídky spojené s cestováním.

Na slevových portálech si v dnešní době můžete pořídit zboží již téměř všeho druhu. Značné popularitě se přitom těší i nabídky spojené s cestováním, přičemž těmto se bude věnovat právě tento článek, ať již se jedná o zvýhodněné nabídky ubytování, cestovního pojištění a dalších souvisejících služeb.

Nabídky ubytování


Pokud jde o slevy spojené s cestováním, můžete na slevových portálech narazit zejména na zvýhodněné nabídky ubytování. Nabídka přitom bývá vskutku pestrá, do kategorie cestovatelských slev bývají zařazeny hotely tuzemské i zahraniční, rodinné pensiony či horské chaty, apartmány, bungalovy, atd… nabídka je však samozřejmě bohatá co i do rozsahu nabízených služeb, od jednohvězdičkových skromných venkovských ubytovacích facilit po luxusní hotelové resorty v Dominikánské republice nebo Spojených arabských emirátech.

Pokud jde o způsoby, jakým můžete na předmětné zvýhodněné nabídky dosáhnout, jedná se nejčastěji o podobu slevových kódů, díky nimž můžete na pobyt ve Vámi vybraném ubytovacím zařízení aplikovat nabízené cenové zvýhodnění, čímž může být Váš pobyt například o čtvrtinu levnější. Slevové kódy jsou však jen jednou z možných variant, v nabídce slevových portálů se často objevují i poukazy na jednotlivé služby ubytovacího zařízení (např. možnost bezplatného využití hotelové sauny v případě zakoupení pobytu, bezplatné parkování v hotelové garáži, možnost prodloužení pobytu o jednu noc zdarma apod.).

Nezřídka jsou však nabízeny též slevové akce na celé dovolené (tj. zajištění dopravy na místo, ubytování a stravování, případně dalších doplňkových služeb). Tyto nabídky se vyplatí především zákazníkům, kteří neradi cestují sami na vlastní pěst a kteří raději upřednostní komfort organizovaného zájezdu.

Jinými slovy, zákazníci slevových portálů si mohou dle vlastní úvahy libovolně vybrat, zda je z bohaté nabídky slev zaujme slevu na ubytování, jednotlivé služby, nebo zda naopak upřednostní nákup celého dovolenkového balíčku.

Slevy na dopravu


Zvýhodněné nabídky slev v oblasti cestování se přirozeně nevztahují pouze na pobytové nabídky, ale též například na jízdné, které nemusí s případným pobytem v destinaci vůbec souviset.

Nejčastěji se v nabídkách slevových portálů objevují zvýhodněné akce na letenky, když právě na těchto lze, konstatováno v obecné rovině, ušetřit poměrně zajímavé množství peněz, a to vzhledem k jejich tradičně vyšší (počáteční) pořizovací ceně.

Ostatně, pokud je cena letenky mimo akci, řekněme, 10.000,- Kč a při použití slevového kódu je výsledná cena o 20% nižší, ušetřenou, poměrně zajímavou částku, si jistě dokážete spočítat sami.

Návštěvníci slevových portálů si však kromě zvýhodněných letenek jistě dokáží vybrat i z nabídky zvýhodněného jízdného na autobusovou či vlakovou dopravu, lhostejno zda vnitrostátní nebo mezinárodní, na výlety lodí (např. poukazy na vyhlídkové plavby) apod.

Nezapomeňte na cestovní pojištění


Relativně samostatnou kategorií, která však s cestováním poměrně úzce souvisí, je cestovní pojištění. Pro mnoho uživatelů se bude jistě jednat o informaci novou a překvapující, že na slevových portálech lze v současné době nalézt i nabídky zvýhodněného cestovního pojištění.

Cestovní pojištění by přitom mělo patřit k samozřejmostem při každé delší či nebezpečnější cestě; a proč ostatně neušetřit i zde? Díky aplikaci slevového kódu Vás může nyní cestovní pojištění vyjít ještě levněji a navíc tak budete moct cestovat s klidným vědomím toho, že jste na případné nepříjemnosti na cestách náležitě připraveni.

Zdroj: www.vouchercloud.cz

Komerční sdělení kupclanek.czHodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x