Dovolená a ubytování na Slovensku

22. květen 2012  Roman Beneš  Destinace  2646 zobrazení  394 slov

PR. Na zajímavou dovolenou se nemusíme nutně vydávat někam stovky či tisíce kilometrů daleko. Vždyť krásná dovolená se dá prožít například u našich sousedů na Slovensku.

Dovolená a ubytování na SlovenskuDovolená a ubytování na Slovensku

Na zajímavou dovolenou se nemusíme nutně vydávat někam stovky či tisíce kilometrů daleko. Vždyť krásná dovolená se dá prožít například na sousedním Slovensku.

Vysoké Tatry jsou perlou Slovenska

Slovensko je turisticky velmi atraktivní krajinou, a to zejména pro lidi, kteří mají rádi vysokohorskou turistiky, návštěvy památek a chůzi v nádherné krajině. Vždyť kupříkladu Vysoké Tatry jsou doslova středoevropským skvostem, který je pro aktivní dovolenou jako zrozený.

Doporučujeme:

Ubytovanie na Slovensku.

Levné ubytovanie Terchová.

Výhodou je absence jazykové bariéry

Slovensko je pro naše turisty lákavé i tím, že zde mají pocit domácího prostředí. Slováci a Češi se vzájemně respektují a mají k sobě stále velmi blízko, byť už téměř dvacet let nežijí v rámci jedné země. Jazyková bariéra je zde naprosto minimální, takže není problémem se domluvit. I ceny za ubytování, služby či dopravu jsou zde srovnatelné s Českem, samozřejmě je jen potřeba počítat s tím, že na Slovensku se platí v EUR.

Ubytování na Slovensku není drahé

Ubytování se zde dá najít opravdu za velmi příjemné ceny. Chaty na Slovensku vás nevyjdou nijak draze, letní či třeba podzimní dovolená s celou rodinou vyjde v přepočtu na pár tisíc korun. Záleží samozřejmě na kvalitě chaty a také na místě, kde se nachází. Je určitě potřeba počítat s tím, že chaty v Tatrách budou přeci jen trochu dražší nežli třeba na jižním Slovensku. Výhodou je rovněž i to, že chaty na Slovensku si můžete zcela bez problémů rezervovat doma přes internet, aniž byste potřebovali umět nějaký cizí jazyk.Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x