Dovolená na Jadranu je fajn: Itálie přes Chorvatsko až Černou Horu

13. leden 2012  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2620 zobrazení  448 slov

Dovolená v Chorvatsku a Itálii je tradiční a vyhledávanou oblastí. Spolu s nimi do popředí se dere i Slovinsko s Černou Horou.

Chorvatsko a Itálie patří mezi nejvyhledávanější destinace pro dovolenou u moře. Obě země v jarní a letní sezoně mají co nabídnout, neboť moře a slunce včetně historických památek jsou velkým lákadlem.

Reklama

Dovolená v Chorvatsku je ideální pro ty, kteří rádi vyhledávají čisté a průzračné moře a nevadí jim skaliské pláže. Rovněž preferují ubytování v apartmánech, penzionech, ve vilách a kempech. Samozřejmě v letoviscích jsou i hotelové komplexy.

Chorvatsko

Mezi top letoviska patří například Biograd na Moru, Drvenik na Makarské riviéře, Vodice je vedoucí středisko Šibeniční riviéry, Baška Voda, Pag či známá Makarska. Na výlety se cestuje do národních parků: Paklenica, Krka, Brijuni, Plitvická jezera, Mljet, Bikovo či Kornati.

Přesně do těchto míst nabízí své zájezdy Adrialand za velmi výhodné ceny. Přestože je ekonomická krize, tak možná právě proto jsou i na Jadranu přijatelnější podmínky pro trávení dovolené. Proto lze zvolit do Chorvatska možnost vlastní dopravy i dopravy autobusem, ubytování je pak zajištěno.

Itálie

Dále je oblíbená dovolená v Itálii. Adrialand vybírá ke strávení nezapomenutelného pobytu z více jak 7 tisíc jednotek ubytování a apartmánů po celém italském pobřeží. Mezi top letoviska na Jadranu jsou například Caorle, Riccione, Lignano Sabbiadoro, Rimini, Martinsicuro, Cattolica, Palinuro, Scalea, Silvi Marina.

Dalšími pamětihodnostmi k návštěvě jsou Benátky, Milano, Řím, Ercolano, Parma, Pisa, Modena, Etna, Ferrara, Pompei či Ravena.

Slovinsko

Dovolená ve Slovinsku se dostává stále více do popředí. I tato země má přístup k Jaderskému moři. Adrialand také nabízí přes pět tisíc ubytovacích jednotek v top letoviscích Koper, Portorož, Izola, Moravske Toplice.

Černá Hora

Kdo chce naopak balkánskou exotiku, jistě ho zaujme dovolená v Černé Hoře. V zemi se platí eurem a ideální jsou top letoviska Budva, Bečiči, Sveti Stelan, Sutomore.

Katalog zájezdů

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Jadranu, je výhodné si ubytování zajistit předem. Přesně tento katalog s různou délkou pobytů v destinacích spravuje Adrialand. Cestovní kancelář je evropským touroperátorem se specializací na země jako Chorvatsko, Itálie, Černá Hora, Slovinsko a Alpy – Rakousko.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil