Dovolená v Řecku: I v krizi se tuto zemi vyplatí navštívit

29. březen 2013  Roman Beneš  Destinace  2770 zobrazení  535 slov

PR. Řecko je dnes zemí, která řeší obrovské ekonomické problémy. I přesto je ale zároveň i nadále ideální destinací pro letní dovolenou.

Dovolená v Řecku: I v krizi se tuto zemi vyplatí navštívitDovolená v Řecku: I v krizi se tuto zemi vyplatí navštívit

O ekonomických problémech, s nimiž se potýká Řecko, již bylo v posledních měsících napsáno mnoho. S tím, jak se tamní obyvatelé musí vyrovnat s hospodářskou krizí, si však vy jako turisté nemusíte lámat hlavu, ba dokonce si zde dovolenou užijete možná i ve větším komfortu nežli dříve. Řekové jsou si totiž vědomi toho, že právě turismus je tím hlavním, co je v dobách krize drží při životě a zahraničním hostům se tak věnují s mimořádnou péčí a ochotou.

Krizi na dovolené v Řecku ani nepoznáte

Vaši dovolenou na Krétě či jiných ostrovech tamní krize prakticky nijak nemůže ohrozit. Kromě toho, že zde máte šanci získat levné ubytování, vás tak maximálně překvapí vyšší ceny benzínu, potravin a některých dalších věcí. To však vaši dovolenou v této oblasti nijak významně nepoznamená. Dá se naopak říci, že si ji užijete ještě více, a to díky vstřícnosti Řeků, kteří si v dnešní době nesmírně váží každého turisty. A Češi patří mezi velmi oblíbené návštěvníky, neboť každou sezonu tvoří značnou část tamní klientely. Díky krizi se také dají sehnat velmi levné a přitom stále kvalitní zájezdy do Řecka, dovolená v Řecku tak vyjde mnohdy levněji nežli obdobné země, jako jsou Bulharsko, Itálie, Egypt a další.

Nabídka dovolené v Řecku od cestovní kanceláře Akvila

Cestovní kancelář Akvila, která na tuzemském trhu působí již od roku 1995, nabízí atraktivní dovolenou na Krétě i v dalších oblíbených letoviscích a destinacích v Řecku, na ostrovech i na pevnině. V současné době cestovní kancelář Akvila patří mezi nejvýznamnější společnosti, které pořádají pravidelně každou sezonu zájezdy do Řecka, dále pak také do Turecka či Bulharska. V její nabídce naleznete dovolenou s ubytováním ve špičkových hotelech, ale také zájezdy s ubytováním v atraktivních apartmánech. Ve škále nabídek nechybí ani poznávací zájezdy do Řecka, během nichž poznáte nejvýznamnější kulturní a historické památky tohoto regionu.

Dovolená v Řecku se zcela jistě vyplatí. Rozhodně se není třeba obávat toho, že by vám ji tamní ekonomická krize nějak významně narušila. Na dovolené na Krétě či na jiných ostrovech Řecka snad ani nepoznáte, že zde nějaká krize existuje.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil