Exotická dovolená: New York, Indie, Peru a další atraktivní destinace, které stojí za to vidět

15. září 2014  Roman Beneš  Destinace  2430 zobrazení  469 slov

PR. Už vás nudí obyčejné zájezdy k moři do Chorvatska a jiných evropských destinací? Pak je nejvyšší čas se podívat někam za exotikou.

Exotická dovolená: New York, Indie, Peru a další atraktivní destinace, které stojí za to vidětExotická dovolená: New York, Indie, Peru a další atraktivní destinace, které stojí za to vidět

Mezi nejlákavější turistické cíle, pro našince s nádechem oné exotiky, patří Indie, Peru, Bali nebo třeba i město New York. Nyní se do těchto míst můžete vypravit díky nabídce cestovní kanceláře Redok Travel.

New York – Dovolená pro milovníky velkoměst

Že spojení exotická dovolená New York nejde dohromady? Opak je pravdou. Kdo již někdy v minulosti toto velkoměsto navštívil, ten jistě potvrdí, že New York je zkrátka jedinečný a nedá se srovnávat prakticky s žádným jiným městem na světě.

Za exotickou lze tuto destinaci považovat hlavně z toho hlediska, že zde poznáte zcela jiný životní styl, než na který jste zvyklí z Prahy. New York je moderní metropolí, která vás doslova pohltí. Až se ocitnete na Manhattanu, projdete se po 5. Avenue či Times Square, konečně uvidíte, jak se žije v Americe.

Indie – Země mnoha kulturních památek

Zcela jiné zážitky, ovšem neméně vzrušující a nezapomenutelné na vás čekají, pokud upřednostníte Indii. Exotická dovolená Indie nadchne zejména milovníky přírody. Ovšem na své si přijdou i ti z vás, kteří vyhledávají kulturní a historické památky. Je zde nespočet chrámů a posvátných míst, která mají spojitost se zdejšími náboženstvími. I v Indii samozřejmě uvidíte zcela odlišný způsob života, než na který jste zvyklí z tuzemska.

Peru – Říše Inků

Peru bych rozhodně doporučil všem z vás, kteří hledají exotickou dovolenou v takřka panenské přírodě. Tamní velehory doslova vybízejí k túrám. Během dovolené v této krásné jihoamerické zemi navštívíte například i bájné jezero Titicaca, Národní park Huascarán, pohlédnete také na kus historie z dob říše Inků.

Na zájezdy do exotických zemí a měst po celém světě vás zve Cestovní kancelář Redok Travel. Ta patří dlouhodobě k nejlépe hodnoceným CK, jež se specializují právě na netradiční destinace. Na trhu působí stabilně už od roku 1996. Kompletní nabídku exotických zájezdů naleznete na jejích webových stránkách http://www.redok.cz/exoticka-dovolena/.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x