Jak si půjčit nebo koupit obytný vůz

18. únor 2014  MediaShow.cz Pešout  Destinace  3458 zobrazení  366 slov

Cestovat lze mnoha způsoby, jedním z nich je obytným vozem. Ten si lze koupit nebo jen vypůjčit na konkrétní cestu.

Obytný vůz, ilustrační foto. Foto: archiv TopTradeObytný vůz, ilustrační foto. Foto: archiv TopTrade

Ten, kdo hledá svobodu cestování, určitě by měl popřemýšlet o obytném voze. Umožňuje cestovat kamkoliv bez nutnosti hledání ubytování. Je ideální pro kempink a přesuny na delší vzdálenosti.

Specialistou v oboru těchto služeb je společnost TopTrade pronájem obytných vozů, která umožňuje lidem toužícím po nezávislém cestování splnit přání a sny.

Cestovatelé mohou zažít dovolenou, na které nikdo nebude nic přikazovat a umožní si sestavit individuální program. Jistě každý má své představy o poznání a odpočinku, půjčovna obytných automobilů je jednou z těch možností, jak se k vysněné dovolené "dopracovat".

Není ale nutné si obytný vůz jen půjčit, specialista umožňuje i prodej obytných vozů. Vybrat si lze z nových, oblíbený je ale i bazar obytných vozů. Samozřejmostí je servis obytných vozů.

Další výhodou je, že firma má pobočky na několika místech. Půjčovna obytných vozů Brno, půjčovna obytných vozů Ostrava a autopůjčovna Olomouc přivítají zákazníky. Nejlepší způsob  je ale telefonické zkontaktování.

Firma TopTrade vznikla v roce 1990 jako první půjčovna obytných karavanů v Česku a na Slovensku. Od té doby  se půjčovna obytných vozů rozrostla, nabízí  kromě prodeje vozů i pronájem obytných vozů. V sortimentu jsou i karavany.

Nabídka obytných vozů

Především pronájem obytného karavanu a automobily, u kterých je dbáno na technický stav. Obytné automobily jsou prostorné, umožňují naložit i objemnější zavazadal.

Půjčovna vozů nabízí  osvědčené a kvalitní obytné automobily Frankia a Sun Living. Dále si lze vybraz ze značek Phoenix, Mooveo, Bavaria či Pilote.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil