Když do světa, tak s jazykem. Vyberte si kvalitní jazykové kurzy

19. září 2013  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2052 zobrazení  529 slov

PR. Když vycestovat, tak porozumět, dorozumět se, umět psát v cizým jazyku. Při výuce cizího jazyka je ale vhodné si vybrat správný a kvalitní jazyková kurz.

Kdo neumí cizý jazyk, jako by nebyl. Zvláště, když vycestuje za hranice. Nejoblíbenějším  jazykem je angličtina, kterou se lze domluvit prakticky na celém světě. Pro Čechy je ještě vhodná němčina, oblíbená je francouzština a španělština. Avšak i ostatní jazyky se lze poměrně slušně naučit, pokud je kvalitní jazykový kurz.

Také je několik možností, jak může výuka cizího jazyka probíhat. Třeba klasický kurz, pomaturitní stuium, individuální hodiny.

Co využít

Specialistou na jazykové vzdělávání je jazyková škola Jipka. Ta nabízí jazykové kurzy v různých variantách (business, konverzace, obecný jazyk, čeština pro cizince apod.). Tyto jazykové kurzy jsou na všech úrovních od začátečnických A0 po velmi pokročilé C2.

Oblíbené je pomaturitní studium, nebo-li denní studium jazyka (angličtina, němčina) se zachováním statusu studenta. S tím souvisí i příprava ke složení mezinárodních zkoušek a získání certifikátů.

Mezi další služby patří i individuální výuka pro jednotlivce nebo dva lidi, kteří si mohou řícti, kdy, kde a co se chtějí učit. Samozřejmostí jsou překlady, a to výhradně od profesionálních překladatelů i se soudním ověřením do všech 53 jazyků i mezi nimi, i expresně do 3 hodin.

Proč si vybrat

Jipka je ideální specialista na výuku jazyků z mnoha důvodů. Především jazyková škola  pečlivě vybírá lektory, kteří mají reference, zkušenosti a pedagogické dovednosti. Působí na osmi místech v Česku a má dlouholetou tradici.

Ideální je jazykový kurz, protože výuka probíhá ve skupinkách do 10 studentů a  učebny jsou v centru Prahy nebo blízko metra, stejně tak v ostatních městech v centru. Kurzy vedou jak čeští lektoři (jednodušší porozumění), tak rodilí mluvčí (dokonalá znalost).

Co se týče překladů. Jsou kvalitní a mezinárodně platné, Jipka zajišťuje i notářské kopie svázané se soudně ověřeným překladem. Ale předevší: škola nepoužívá Google Translate. Překlady dokáže vyhotovit i do 3 hodin, častěji je poptávka do 24 hodin, standardně do 3 dnů.

Kde se učit

Největší zájem je o angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu a ruštinu.Tu vyučuje Jipka na pěti pražských pobočkách: jazyková škola Národní, jazyková škola Flora, jazyková škola Opatov, jazyková škola Butovice, jazyková škola Palmovka. A dále jazykové školy v Plzni, Českých Budějovicích a Rokycanech.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil