Last minute zájezdy jsou hitem i letos

21. květen 2012  Roman Beneš  Destinace  1794 zobrazení  480 slov

PR. Last minute zájezdy jsou v posledních letech velmi oblíbené. Jejich popularita je dána především cenovou atraktivitou.

Last minute zájezdy jsou v posledních letech velmi oblíbené. Jejich popularita je dána především tím, že jsou na rozdíl od klasických zájezdů výrazně levnější. Cestovní kanceláře rovněž každou sezonou rozšiřují nabídku last minute pobytů.

Last minute jsou mimořádně populární

Last minute zájezdy se nejčastěji využívají od května do konce podzimu. Během této doby totiž většina lidí využívá dovolenou. A právě pobyty v zahraničí jsou tradičně velmi populární, pobyt u moře si dopřávají každým rokem statisíce Čechů a Slováků. Last minute, tedy zájezdy na „poslední chvíli“, umožňují si sjednat pobyt v zahraničí jen pár dnů před plánovanou dovolenou. Člověk se tak vyvaruje toho, že by nemohl odletět například kvůli závažnému onemocnění, čímž by mohl přijít o část sumy, za niž si dovolenou s předstihem zaplatil.

Last minute s all inclusive

Last minute zájezdy se konají prakticky do všech oblíbených turistických destinací. Hodně populární jsou kupříkladu Turecko, Egypt a další severoafrické země, Bulharsko, Itálie či Španělsko. Obvykle se klientů vyplatí zajistit si all inclusive ubytování, kdy je možnost využívat všech služeb ( bazén, wellness zařízení, plná strava atd.) v hotelu v rámci ceny, kterou lidé zaplatili za zájezd. Součástí ceny je také doprava, což je výhodné v tom, že si klienti nemusejí sami obstarávat letenky či jízdenky.

Cestovné kancelárie na Slovensku

Last minute se vyplatí oběma stranám. Zatímco klienti si mohou užít dovolenou výrazně levněji, cestovní kanceláře pak pro změnu zaplní rezervované kapacity, které před sezonou v hotelech zajišťovaly. I po slevách se jim samozřejmě tyto zájezdy vyplatí.

Last minute zájezdy do zahraničí poskytují téměř všechny známé cestovní kanceláře, které v České republice či na Slovensku existují. Je jen na vás, zda si raději zajistíte dovolenou s výrazným předstihem, nebo si počkáte, jaká bude aktuální nabídka last minute těsně před vaší dovolenou. V každém případě přejeme hezkou dovolenou v roce 2012.

Komerční sděleníHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x