Last minute zájezdy nabízejí stejné služby za levnější cenu

22. srpen 2012  Redakce MS   Destinace  1955 zobrazení  386 slov

PR. Last minute pobyty zejména v zahraničí jsou vyhledávané kvůli ceně a zajištění stejných služeb jako u katalogových cen. Je ale nutné vybírat včas a zajistit si tu pro sebe nejvhodnější nabídku.

Last minute dovolená je vyhledávaná pro svoji cenu, přitom jsou zajištěny stejné služby jako u dlouho dopředu objednaného zájezdu. Odpočívat a užívat si za hranicemi Česka je tedy velmi snadné. Navíc je mnoho možností, jak dovolenou trávit a pořádně si ji užít.

Poznat lze last minute celý svět

Stále je ale atraktivní zahraničí a do těchto destinací je nejvíce určeno last minut zájezdů. Nabídka cestovních agentur je poměrně pestrá a ceny atraktivní. Především služby jsou na stejní úrovni jako u pobytů za katalogové ceny.

Ovšem last minute zájezdy mají jedno úskalí, a to při výběrů. Vzhledem k tomu, že je o tento typ zájezdů velký zájem, většinou dlouho nezůstává volné místo. Last minute pobyt je tedy nutné vybírat rychle a včas.

V zimě jsou vyhledávané lyžařské last minute zájezdy, a to převážně v Alpách. Ideální je Rakousko, Dolomity v Itálii, Francie, Švýcarsko i Německo. Lyžovat je ale možné i na Ukrajině a v Bulharsku.

Letní dovolená se v Evropě tráví většinou u moře. Tradičními destinacemi je Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Francie, Portugalsko, Řecko či Bulharsko. Zájezdy jsou vypravovány i do Tuniska, Egypta nebo Turecka.

Ten, kdo touží po exotice, volí v zimním období Thajsko, Maledivy, Jamajku, Keňu, Srí Lanku, Dominikánskou republiku, Spojené arabské emiráty či Kubu. Vzhledem k tomu, že stále více zemí se otevírá turistice, navštívit lze mnoho dalších pro nás exotických regionů. Mnoho zájezdů se vypravuje i do USA a Kanady.

Vyhledávané jsou i last minute poznávací zájezdy a eurovíkendy. Ty jsou stále oblíbené a mají mnoho podob. Navštěvují se jednotlivé evropské metropole jako je Řím, Paříž, Londýn. Ale také regiony, jako je poznávání francouzských zámků na Loiře nebo putování po východním pobřeží USA.Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil