Levná dovolená pro seniory: Užijte si podzim u moře

7. září 2014  Roman Beneš  Destinace  4562 zobrazení  469 slov

PR. Čeští senioři na tom často nejsou finančně tak dobře, aby si mohli zajet na dovolenou do zahraničí.

Levná dovolená pro seniory: Užijte si podzim u mořeLevná dovolená pro seniory: Užijte si podzim u moře

Nyní ale ti z vás, kteří chtějí vycestovat a přitom nehodlají utratit příliš mnoho peněz, mají šanci. A to díky speciálnímu programu Dovolená 55+.

Nižší cena zájezdu díky dotačnímu programu

Je vám 55 let či více? Pak je právě pro vás určena levná Dovolená pro seniory. Jde o program, který navazuje na původní dotační programy, které nabízela španělská vláda. Snahou je umožnit starším lidem užít si příjemné chvilky u moře za minimální ceny. Oproti klasickému pobytovému zájezdu vás dovolená vyjde o tisíce korun levněji. Navíc je v rámci služeb také vyškolený delegát, který bere ohled na to, že na zájezd cestují starší osoby.

Tempo dovolené je uzpůsobeno seniorům

A jaký má Dovolená 55+ program? Je nastaven tak, aby plně vyhovoval seniorům. Tempo je tak uzpůsobeno starším lidem. V rámci zájezdu budete ubytováni v kvalitním hotelu s plnou penzí. Vybrat si přitom můžete z několika destinací.

Zvolte si některou z pěti atraktivních destinací

Dovolenou pro seniory nabízí v tuzemsku společnost Delfín travel. Zájezdy zajišťuje do pěti destinací. Zvolit tak můžete Menorcu, Mar Menor, Albánii, Sicílii nebo Andalusii. Jde o lokality, které i v podzimních měsících nabízejí perfektní podmínky ke koupání a slunění.

K moři můžete vyrazit na podzim či na jaře

Program Dovolená 55+ je možné zajistit mimo hlavní sezonu, tedy buď na podzim, nebo v jarních měsících. Zúčastnit se ho mohou i osoby mladší 55 let, ty však platí plnou cenu. Každý senior ale může být doprovázen jednou mladší osobou, která platí rovněž cenu, jež je snížena o dotaci.

Neseďte doma a pojeďte se pobavit k moři. Díky dotačnímu programu vás dovolená u moře vyjde levně. Mohou si ji tak dovolit i ti z vás, kteří zrovna nemají peněz nazbyt. Více informací naleznete na webových stránkách dovolenaproseniory.cz.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Hodnocení: 4.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x