Levné letenky jsou vstupenkou za poznáním i relaxaci

7. srpen 2011  PR   Destinace  2962 zobrazení  367 slov

Dovolená nebo pracovní cesta v zahraničí je nákladově mnohem výhodnější než tomu bylo v minulosti. Napomáhají tomu i levné letenky.

Cestování po světě je stále více jednodušší. Mnohé země se už otevřely turistům, nebo tak postupně činí. Důvodem jsou zejména ekonomické zájmy, protože turismus přináší peníze a nové investice - mnohé země jsou na turistech přímo závislé.

S tím jak se rozvíjí cestovní ruch, zlevňuje letecká přeprava a aerolinky často nabízejí letenky za velmi výhodné ceny. Novým trendem, a stále populárnějším, je individuální doprava bez cestovní kanceláře. Snadné je totiž si objednat ubytování přes internet a zakoupit si letenku do vysněné destinace.

Navíc jsou lokality, do kterých se létá momentálně za velmi přijatelné ceny. Tak třeba Thajsko. Je to exotický sen, který v současnosti si lze splnit. Letenky do Thajska jsou dostupnější, a tak není důvod, proč se této asijské zemi vyhýbat.

Nebo letenky do Kanady. Sice stále platí vízová povinnost (což v případě Thajska platí také), ale severoamerická země je rájem turistiky zvláště pro ty, kteří chtějí poznávat velkoměsta a krásnou přírodu. Není tedy důvod, proč se do země nevydat na cestovatelskou pouť po vlastní ose.

Když se řekne Rusko, mnohým se vybaví velká země plná kontrastů. Ten kdo ale navštíví hlavní město, bude překvapen, v jakém prostředí se ocitl. Letenky do Moskvy jsou rovněž cenově dostupné a mnoho leteckých společností má ruskou metropoli ve své nabídce jako jednu z ústředních destinací.

Přestože je v Řecku ekonomická krize a nelze se stoprocentně spoléhat na služby, dovolená nebyla nikdy tak levnější, než letos. Takže stačí koupit letenky do Řecka a letět.

Dovolená u moře je atraktivní i v Turecku a na Kypru. Hotely, pláže a pohoda. Letenky do Turecka i letenky Kypr si lze rovněž objednat u prodejců letenek.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil