Luxusní dovolená na míru: Za exotikou na Maledivy a Mauricius

14. duben 2015  Roman Beneš  Destinace  2501 zobrazení  412 slov

PR. Rádi poznáváte exotické země a upřednostňujete spíše luxus, kdy nemusíte sami nic řešit a vše necháváte na cestovní kanceláři? Pak právě vás zaujme nabídka CK Monoi, která se přímo specializuje na zájezdy na míru do exotických krajin. Mezi nejzajímavější oblasti, kam se s touto cestovkou můžete vydat, patří Maledivy a Mauricius.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Maledivy i Mauricius leží v Indickém oceánu. Už jen jejich poloha vám naznačí, že zde zažijete zcela jiné prostředí, než na které jste zvyklí z Evropy. Ale pozor, nečekejte žádné nekvalitní turistické resorty, ba právě naopak. Maledivy a Mauricius jsou oblastmi, jež jsou ideální v okamžiku, kdy jste spíše náročnějšími klienty a chcete si užít skutečný luxus.

Maledivy – země mnoha možností

Na Maledivách vás ohromí nejen exotická krajina, čerstvý vzduch a prakticky v jakémkoliv ročním období velmi teplé počasí. Tamní letoviska toho nabízejí mnohem více. V rámci dovolené si zde máte možnost vyzkoušet rybolov, ale například i nejrůznější adrenalinové zážitky, vesměs spojené s vodou a mořem.

Mauricius – exotická příroda, kterou v Evropě nenajdete

Podobně impozantní luxusní a exotická dovolená na vás čeká také na ostrově Mauricius, který leží zhruba 900 kilometrů od dalšího oblíbeného ostrova Madagaskaru. Na Mauriciu vás zaujme hlavně tamní nádherná krajina, která od zlatavě písčitých pláží postupně přechází v pralesy, v nichž se nachází spousta vodopádů. Také Mauricius doporučuji těm z vás, kteří mají rádi nejen lenošení na pláži, ale i zážitkový způsob dovolené. Vodní sporty, rybaření, výlety na lodích – to vše a mnoho dalšího na vás čeká v této nádherné zemi. Mauricius je také rájem pro goflisty. Je zde několik atraktivních golfových hřišť, po celý rok perfektně udržovaných.

CK Monoi vám na přání vytvoří zájezdy na míru, a to nejen do výše uvedených destinací. Zajistí špičkové ubytování, pohodlnou dopravu a objedná i zážitky, které si budete přát. Vše k vaší maximální spokojenosti a pohodlí. Právě v tomto období je nabídka zájezdů nejbohatší. Tak neváhejte a zajistěte si dovolenou pro letošní léto či podzim.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x