Na cesty po Evropě či USA si lze půjčit automobil

11. prosinec 2012  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2233 zobrazení  442 slov

Poznávat a cestovat po Evropě nebo USA je stále snadnější a jednou z možností je si vypůjčit auto. Poskytuje to minimálně soukromí a individuální plánování bez starostí jízdních řádů.

Na světě je mnoho autopůjčoven, jen omezený počet je však orientovaných na globální trh. To znamená, že služby jsou většinou omezeny jen na jednu destinaci. Proto pokud se cestovatel rozhodne pro pronájem automobilů, měl by spíše zvolit půjčovnu aut, která se specializuje na více zemí najednou.

Reklama

Přesně takovou je společnost Holiday Autos. Ta zajišťuje all inclusive služby a to celkem v 6000 destinacích ve více jak 50 zemích světa. I v České republice je tato půjčovna aut největším zprostředkovatelem aut na světě.

To znamená, že Holiday Autos je propojena s velkými auto půjčovnami na celém světe. Za své partnery má Europcar, National, Alamo, Budget, Avis či Hertz. Pro zákazníka tak odpadá starost s hledáním výpujčky vozu na jednotlivých stránkách autopůjčoven - vše stačí vyhledávat na jedné.

Protože rozhoduje v současné době cena, neboť půjčení vozu není úplně levná záležitost, rezervace přes Holiday Autos si umožňuje vybírat z nabídek tu pro daný účel nejvýhodnější.

Jak již bylo uvedeno, prostřednictvím jedné webové stránky s elze propojit s autopůjčovnami v mnoha destinacích. Lze si tak zajistit pronájem vozů v Itálii nebo přímo pronájem automobilů USA.

Jak si zarezervovat auto

Služba funguje zcela jednoduše: Pronájem vozu začne výběrem ve formuláři, do které se zadá destinacemísto vyzvednutí, datum a čas vyzvednutí, místo a čas vrácení, věk řidíče a typ vozu.

Tento celosvětově funkční rezervační systém umožňuje si objednat automobil z pohodlí domova či kanceláře. Navíc Holiday Autos spolupracuje s hlavními cestovními kancelářemi a agenturami a jako první zavedla all inclusive služby. Rovněž má cenově atraktivní produkty pro český trh. Také je zavedeno pojištění náhrad, které umožňuje jistotu krytí nepříjemných událostí.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x