Naplánujte si nejen služební cesty pro podnikatele od specialisty

26. červenec 2012  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2092 zobrazení  264 slov

Cestovat do zahraničí a mít vše zařízené dopředu a bez starostí. To je přáním mnoha nejen manažerů při plánování služebních cest.

Na českém trhu působí specializované cestovní agnetury, které se zabývají zajišťováním služeb pro podnikatele, kteří se často nebo i jen jednorázově vydávají do zahraničí.

Reklama

Doménou těchto agentur je především pro cestování zajišťování letenek, ubytování, pronájem aut, pojištění či víz. Dalšími službami jsou například reporting a kontroling nákladů služebních cest.

Uherskohradišťská společnost je zaměřena především na firemní klientelu. Její služby využívají firmy zabývající se vývojem, zahraničním obchodem nebo mají mezinárodní aktivity. Klienty jsou ale i orgány státní správy.

Princip služby

Základem vytváření nabídek je individuální přístup ke každému klientovi. Na základě jeho specifických požadavků se sestavuje podrobný plán cesty a zajišťují se konkrétní služby. Samozřejmostí je vytvoření rozpočtu.

Rezervace letenek

Letenky patří mezi základní služby, které jsou poskytovány. Zajistit a rezervovat letenky znamená pro klienta ušetřit finance a čas. Navíc v rámci služby je i nalezení optimálního času odletů a příletů.

Rezervace automobilu nebo lodi

Rezervovat auto v místě destinace je rovněž základní službou této specializované agentury pro podnikatele. S tím například souvísí i rezervace lodí a trajektů.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil