Poznávací zájezdy do Velké Británie: Poznejte historické památky Anglie na vlastní oči

10. září 2014  Roman Beneš  Destinace  3911 zobrazení  468 slov

PR. Nastává podzim a to je ideální doba vydat se do ciziny na poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Velké Británie: Poznejte historické památky Anglie na vlastní očiPoznávací zájezdy do Velké Británie: Poznejte historické památky Anglie na vlastní oči

Pobyt u moře už jistě máte za sebou, a tak je dobré navštívit zahraničí a poznat zajímavé kulturní a historické památky. Velkým lákadlem je Anglie, kde jich je takřka nepřeberné množství. Historie zde na vás dýchá téměř na každém místě.

Londýn – kulturní centrum Anglie

Určitě nebudu daleko od pravdy, když napíšu, že je pro poznávací zájezdy Velká Británie jako stvořená. Komu z vás se hned nevybaví významné památky v Londýně, jimž dominují Buckinghamský palác, Londýnský Tower, Big Ben či Westminsterský palác. Přímo v hlavním městě Anglie pak máte možnost navštívit třeba i populární Muzeum voskových figurín.

Velká Británie ale rozhodně není jen o Londýnu. V rámci poznávacího zájezdu se vyplatí vyjet i mimo něj. Ti z vás, kteří obdivují historii, ať nezapomenou navštívit Stonehenge. Mnoho památek však najdete rozeseto prakticky po celém území Anglie.

CK Redok Travel nyní nabízí atraktivní poznávací zájezdy do Anglie

Poznávací zájezdy do Anglie pořádá CK Redok Travel. Nyní máte možnost využít její aktuální nabídku podzimních zájezdů. V rámci zájezdu do Anglie konkrétně navštívíte již zmiňované Stonehenge a nejvýznamnější památky v Londýně, ale také například Leeds Castle, Canterbury, přístavní Portsmouth nebo univerzitní město Oxford.

Brněnská cestovní kancelář Redok Travel nabízí poznávací zájezdy po celé Evropě, od Portugalska až po Turecko. Více informací naleznete na webových stránkách redok.cz, kde najdete kompletní přehled aktuálně připravovaných zájezdů, jejich podrobné popisy a samozřejmě i ceníky. Dozvíte se přehledný plán zájezdu den po dni. Samotnou objednávku pak můžete provést osobně na pobočce cestovní kanceláře, případně pak přímo přes zmiňované webové stránky.

Užijte si podzim na cestách a poznejte nová místa, o kterých jste doposud pouze četli v knihách, nebo je viděli v televizních pořadech.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x