Poznejte celý svět a vyberte si ideální zájezd

1. únor 2012  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2060 zobrazení  421 slov

PR. Ideální dovolená má mnoho podob. Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů do různých koutů světa na jednom místě za výhodné ceny.

Poznejte celý svět a vyberte si ideální zájezdPoznejte celý svět a vyberte si ideální zájezd

Dovolená je nutná pro regeneraci člověka. Odpočívat a užívat si za hranicemi Česka je snadné. Navíc je mnoho možností, jak dovolenou trávit a pořádně si ji užít.

Tak třeba dovolená v Čechách a na Moravě. U nás je mnoho pěkných míst k poznávání a relaxaci. Vzniklo i mnoho atrakcí a zlepšily se i ubytovací kapacity.

Poznat lze celý svět

Stále je ale atraktivní zahraničí. V zimě jsou vyhledávané lyžařské zájezdy, a to převážně v Alpách. Ideální je Rakousko, Dolomity v Itálii, Francie, Švýcarsko i Německo. Lyžovat je ale možné i na Ukrajině a v Bulharsku.

Letní dovolená se v Evropě tráví většinou u moře. Tradičními destinacemi je Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Francie, Portugalsko, Řecko či Bulharsko. Zájezdy jsou vypravovány i do Tuniska, Egypta nebo Turecka.

Ten, kdo touží po exotice, volí v zimním období Thajsko, Maledivy, Jamajku, Keňu, Srí Lanku, Dominikánskou republiku, Spojené arabské emiráty či Kubu. Vzhledem k tomu, že stále více zemí se otevírá turistice, navštívit lze mnoho dalších pro nás exotických regionů. Mnoho zájezdů se vypravuje i do USA a Kanady.

Vyhledávané jsou i poznávací zájezdy a eurovíkendy. Ty jsou stále oblíbené a mají mnoho podob. Navštěvují se jednotlivé evropské metropole jako je Řím, Paříž, Londýn. Ale také regiony, jako je poznávání francouzských zámků na Loiře nebo putování po východním pobřeží USA.

Zájezdy do celého světa

Bohatou nabídku zájezdu do celého světa nabízí portál NewTravel.cz. Ten se specializuje na nabídky zájezdů, last minute, first minute, eurovíkendy, lyžařské zájezdy a poznávací zájezdy.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil